اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی-اپلیکیشن-در-مشهد
5/5 - (4 امتیاز)

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از موبایل، با طراحی اپلیکیشن در مشهد می توانید در هر لحظه و مکان با مشتریان خود در ارتباط باشید و خدمات و محصولات خود را ارائه دهید. شهر مشهد یک شهر بزرگ و با جمعیت است؛ از ویژگی های بارز این شهر می توان به مکان مذهبی ، فروشگاه های پوشاک و مکان های گردشگری اشاره کرد. شهر مشهد بنا به حرم مطهر امام رضا(ع)، حوزه علمیه مشهد و پایتخت معنوی ایران است؛ با توجه به موارد فوق باید نرم افزارهایی برای ارائه خدمات مذهبی، حمل و نقل و گردشگری برای کمک به توریست ها طراحی شود.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ خدمات طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن انجام می دهد.

مزایای ساخت اپلیکیشن در مشهد

افزایش فروش و درآمد و موفقیت در کسب و کار

فروش گسترده و ایجاد برندینگ

ارتباط مستقیم با مشتری

پشتیبانی از مشتری و نظارت بر آن ها

سرویس پوش نوتیفیکیشن

مشاوره با آرسا اپ

تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ برای جلب رضایت و موفقیت مشتریان خود، با توجه به کسب و کار کارفرما و کاربران، اپلیکیشن در مشهد با دو سیستم عامل اندروید و ios طراحی می کند.در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن خود بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید  ولی اپلیکیشن هایی که از طریق اپ ساز ساخته می شوند در بلند مدت کارایی  خود را از دست می دهند.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ این اطمینان را به شما می دهد که در ازای مبلغی که بابت هزینه طراحی اپلیکیشن در مشهد پرداخت می‌کنید؛ به مزایای افزایش درآمد دست خواهید یافت. جهت مشاوره رایگان و اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید.

اهمیت ساخت اپلیکیشن در مشهد

اهمیت-طراحی-اپلیکیشن-در-شیراز

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios  در مشهد

با طراحی اپلیکیشن مخصوص هر کسب و کار در شهر بزرگ  مشهد برای ارائه خدمات آنلاین و اینترنتی به کاربران و مشتریان، علاوه بر جذب مشتری و کاربر و افزایش درآمد و سود خود، می توانید بین رقبا برجسته باشید و کسب  و کار خود را توسعه دهید و دسترسی کاربران را راحت کنید.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ در زمینه طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب فعالیت و تخصص دارد. تیم جوان و حرفه ای طراحی اپلیکیشن آرسا اپ آماده ارائه هر گونه خدمات طراحی اپلیکیشن می باشد.

طراحی اپلیکیشن های کاربردی در مشهد

همانطور که پیشتر گفته شده است؛ شهر مشهد یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت با مکان های مذهبی و گردشکری و غیره دارد؛ و بدلیل گسترده بودن شهر مشهد و انجام بیشتر خدمات توسط اپلیکیشن ها، طراحی اپلیکیشن های مورد نیاز در شهر مشهد باعث صرفه جویی در زمان و هزینه افراد می شود. اپلیکیشن یک نسخه همراه با ظاهری زیبا و با کیفیت از سایت ها می باشد و سرعت اجرا و امنیت بالایی دارند.

طراحی-اپلیکیشن-در-قم

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن مذهبی

طراحی اپلیکیشن مذهبی یک از اپلیکیشن های پرکاربرد در مشهد می باشد. شهر مشهد هر ساله تعداد زیادی گردشگر دارد که تمایل  دارند جاهای تاریخی و مذهبی  مشهد را بازدید کنند. طراحی اپلیکیشن مذهبی به  این افراد کمک می کند به آگاهی لازم درباره مکان های مذهبی و تاریخی برسند.

طراحی-اپلیکیشن-مذهبی
طراحی-اپلیکیشن-گردشگری

طراحی اپلیکیشن گردشگری

طراحی اپلیکیشن گردشگری یک از اپلیکیشن های پرکاربرد در مشهد می باشد. شهر مشهد هر ساله تعداد زیاد گردشگر و توریست دارد که تمایل  دارنداکثر جاهای تاریخی و گردشگری مشهد را بازدید کنند. طراحی اپلیکیشن گردشگری به  این افراد کمک می کند که اطلاعات لازم درباره مکان ها را دریافت کنند و از نظرات سایر کاربران را استفاده کنند.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی دیگر از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها در مشهد است. با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مشهد ، می توانید تمامی محصولات خود را در بستر آنلاین به فروش برسانید و خدمات خود را ارائه دهید. با فروش محصولاتتان از طریق اپلیکیشن فروشگاهی ، سبک فروش و درآمد خود را از سنتی به مدرن و فروش آنلاین تغییر داده و از این روش باعث گسترش کسب و کار خود و افزایش درآمد خود شوید

یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های فروشگاهی طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا می‌باشد

طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی
طراحی-اپلیکیشن-خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی

 طراحی اپلیکیشن خدماتی خدمات مورد نیاز منازل، ساختمان های مسکونی و تجاری از جمله شستشوی اتومبیل، نظافت منزل وشستشوی قالی را بطور آنلاین در شهر مشهد ارائه می دهد؛  و از این طریق باعث  برندسازی و توسعه کسب و کار خود می شوند. طراحی اپلیکشن مشابه آچاره، طراحی اپلیکیشن مشابه الوپیک دو نمونه اپلیکیشن خدماتی می باشند.

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود یکی دیگر از اپلیکیشن های پرکاربرد در شهر مشهد برای معرفی رستوران ها و فروش محصولاتشان بصورت آنلاین می باشد. امروزه اکثر کاربران سفارش و خرید خوراک خود را بطور آنلاین و از طریق اپلیکیشن ها انجام می دهند. طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود فرصت بسیار مناسبی برای معرفی کافه و رستوران ها است.

طراحی-اپلیکیشن-مشابه-اسنپ-فود-
سفارش-طراحی-اپلیکیشن-در-تهران

سفارش طراحی اپلیکیشن در مشهد

شرکت نرم افزاری آرسا اپ، اپلیکیشن های دیگری طراحی می کند؛ که هر کسب و کاری متناسب با نیاز خود می توانند اپلیکیشنی را برای طراحی انتخاب کنند. بعضی از اپلیکیشن های طراحی شده توسط تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ شامل طراحی اپلیکیشن موزیک در مشهد ، طراحی اپلیکیشن بیمه در مشهد و طراحی اپلیکیشن بازاریابی و فروش در مشهد می باشد. شرکت نرم افزاری آرسا اپ اماده ارائه خدمات و هر گونه طراحی اپلیکیشن مد نظر شما می باشد.

چرا آرسا اپ

بهترین -شرکت-طراحی-اپلیکیشن-در-شیراز

امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، میزان استفاده از گوشی های همراه و اپلیکیشن‌های موبایل  بدلیل راحتی کاربران برای رفع نیازهایشان رو به افزایش است. طراحی اپلیکیشن موبایل با دو پلتفرم متفاوت اندروید و ios ،  از مواردی است که باعث رشد کسب و کار شما می شود؛ و می‌توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی کالاها و خدمات حود را ارائه دهید.

بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن در مشهد ، شرکتی است که علاوه بر طراحی اختصاصی اپلیکیشن براساس نظرات و ایده های کارفرما، ساخت یک اپلیکیشن با کیفیت و سازگار با تمامی نسخه ها می باشد و بعد از آن یکسال پشتیبانی رایگان از اپ طراحی شده داشته باشد. شرکت آرسا اپ از تیمی جوان و حرفه ای با تجربه کاری حرفه ای تشکیل شده است که خدمات ساخت اپلیکیشن در مشهد را با قیمتی مناسب و به صرفه انجام می دهد.

برای مشاوره رایگان و اختصاصی ساخت اپلیکیشن در مشهد در دو پلتفرم اندروید و IOS با شرکت نرم افزاری آرسا اپ تماس بگیرید. تیم مشاوران مجرب شرکت آرسا اپ آماده ارائه مشاوره به شما و مناسب‌ترین قیمت طراحی اپلیکیشن در مشهد هستند.

طراحی اپلیکیشن و سایت در مشهد

شرکت نرم افزاری آرسا اپ علاوه بر طراحی اپلیکیشن  در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت دارد. تیم طراحی سایت شرکت آرسا اپ از تعدادی جوان حرفه ای تشکیل شده است و هرگونه سایت پرکاربرد و لازم را از جمله طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت شرکتی انجام می دهد. برای مشاوره جهت طراحی سایت در مشهد به صورت حرفه ای می توانید با تیم مشاوره آرسا اپ تماس بگیرید.

طراحی- اپلیکیشن-و-سایت-در-قم
توسعه کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل
روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

طراحی سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی در مشهد هم یکی از پرطرفدارترین نمونه ها در طراحی سایت است. کاربران و مردم خرید اینترنتی محصولات را به خرید حضوری بدلیل صرفه جویی در زمان و هزینه ترجیح می دهند. خرید اینترنتی از طریق سایت فروشگاهی امکان جستجو و پیدا کردن محصول مد نظر در کوتاه ترین زمان و مقایسه محصولات با هم دارد. طراحی سایت فروشگاهی باعث ایجاد برندینگ فروشگاه و افزایش اعتبار و سود و درآمد فروشگاه می شود.

طراحی-سایت-فروشگاهی
طراحی-وبسایت-صنعتی-در-شیراز

طراحی سایت صنعتی در مشهد

با رونق تولید در بخش صنعت و تنوع محصولات یک رقابتی میان کارخانه ها و تولیدکنندگان مختلف به وجود آمده است ؛ با طراحی سایت صنعتی علاوه بر معرفی صنعت مورد نظر، محصولات و خدمات خود را بصورت آنلاین با هزینه ای کمتر بدون محدودیت تبلیغ و معرفی کنید و به فروش برسانید. زیرا کاربران تمایل دارند که بدون مراجعه حضوری و با مراجعه به فضای مجازی و وب سایت صنعت مورد نظر از محصولات آن صنعت و کیفیت و قیمت خدمات مطلع شوند. طراحی سایت صنعتی علاوه بر فروش و ارائه محصول و خدمات به کاربران داخل و خارج کشور، باعث ایجاد برندینگ صنعت و افزایش اعتبار و سود و درآمد می شود.

قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت

در صورت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت، باید یک همگام سازی میان اطلاعات آنها وجود داشته باشد تا در صورت تغییر اطلاعات و محصولات در یکی از آنها، تغییرات به صورت خودکار در دیگری اعمال شود.

تمامی اپلیکیشن‌هایی که توسط شرکت آرسا اپ طراحی می‌شوند؛ قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت را دارند و برای بروز رسانی کردن اطلاعات وتغییرات دیگر نیاز به توسعه دهنده ندارید.

طراحی-اپلیکیشن-همگام-با-سایت
سئو-سایت-در-شیراز

سئو سایت در مشهد

 بعد از طراحی سایت، سئو سایت یکی از موارد ضروری و مهم است. سئو باعث دیده شدن وب سایت شما و قرار گرفتن در رتبه یک گوگل می شود و در  راستای آن بدلیل افزایش بازدید کننده ، باعث کسب درآمد بیشتر و سودآوری می شود. شرکت نرم افزاری آرسا اپ با تیم سئو حرفه ای که دارد؛ در این زمینه شما را یاری می‌کند و خدمات سئو سایت شما را با قیمت مناسب سئو انجام می دهد

سوالات متداول

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی آرسا اپ ارسال کنید.

سرویس پوش نوتیفیکیشن اپلیکیشن برای اطلاع رسانی به کاربران از خدمات و محصولات جدید خود می باشد و  باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری آرسا اپ انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرارداد پشتیبانی   1 ساله یا 6 ماهه بین آرسا اپ و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

تیم مشاوره و طراحی اپلیکیشن آرسا اپ پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله. اپلیکیشن های طراحی شده در دو پلتفرم اندروید و ios  بعد از تایید نهایی توسط کارفرما در بازهای مربوطه گوگل پلی، اپ استور، سیبچه و …. منتشر می شود.

هنگام ثبت سفارش و عقد قرارداد 40 درصد مبلغ تعیین شده را پرداخت خواهید کرد. مابقی هزینه در دو قسط در ادامه روند کار و پایان کار دریافت می شود.

معمولا زمان انجام پروژه‌های استاندارد ساخت اپلیکیشن، بین 1 الی 2 ماه طول خواهد کشید اما زمان دقیق آن بعد از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی اپلیکیشن مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *