اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی-اپلیکیشن-پزشکی

اپلیکیشن های تلفن همراه برای سهولت در امور کاربران طراحی شده و توسعه یافته شده اند. طراحی اپلیکیشن پزشکی باعث بهبود خدمات پزشکی می‌شود. سلامت جسمی و روحی افراد  مهم ترین اولویت آنها است و ساخت اپلیکیشن پزشکی به افراد برای یافتن متخصص های مورد نیاز ، رزرو نوبت آنلاین و رفع مشکلات افراد بطور آنلاین کمک می کند.

طراحی اپلیکیشن پزشکی و طراحی سایت پزشکی توسط شرکت نرم افزاری آرسا اپ برای رفع نیاز افراد و سهولت در روند درمان بیماران انجام می شود.

کاربرد طراحی اپلیکیشن پزشکی

کاربرد-طراحی-اپلیکیشن-پزشکی

مشاوره با آرسا اپ

امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، میزان استفاده از گوشی های همراه و اپلیکیشن‌های موبایل بدلیل راحتی کاربران برای رفع نیازهایشان رو به افزایش است. طراحی اپلیکیشن موبایل با دو پلتفرم متفاوت اندروید و ios ،  از مواردی است که باعث رشد کسب و کار شما می شود؛ و می‌توانید  بدون محدودیت زمانی و مکانی کالاها و خدمات حود را ارائه دهید.

برای مشاوره رایگان و اختصاصی ساخت اپلیکیشن پزشکی در دو پلتفرم اندروید و IOS با شرکت نرم افزاری آرسا اپ تماس بگیرید. تیم مشاوران مجرب شرکت آرسا اپ آماده ارائه مشاوره به شما و مناسب‌ترین قیمت طراحی اپلیکیشن پزشکی است.

هدف ساخت اپلیکیشن پزشکی

مهم ترین هدفی ساخت اپلیکیشن پزشکی و سلامت در دنیای امروز آموزش و آگاهی برای حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری ها است.در واقع اپلیکیشن مانند یک مطب مجازی است که پزشک می‌تواند توسط آن با بیماران در ارتباط باشد و اخبار یا اطلاعاتی را در اطلاع عموم قرار دهد و اطلاعات مفید و مورد نیاز را به بیماران و کاربران منتقل کند.

ساخت اپلیکیشن پزشکی و سلامت برای چه افرادی مناسب است؟

طراحی-اپلیکیشن-پزشکی-برای-پزشکان
طراحی اپلیکیشن برای پزشکان
طراحی-اپلیکیشن-پزشکی-ارتوپدی
طراحی اپلیکیشن پزشکان ارتوپدی
طراحی-اپلیکیشن-دندان-پزشکی
طراحی اپلیکیشن دندان پزشکی
طراحی اپلیکیشن پرستاران
طراحی-اپلیکیشن-مراکز-درمانی
طراحی اپلیکیشن مراکز درمانی
طراحی-اپلیکیشن-کلینیک
طراحی اپلیکیشن کلینیک
طراحی-اپلیکیشن-تصویربرداری-و-رادیولوژی
طراحی اپلیکیشن تصویربرداری و رادیولوژی
طراحی-اپلیکیشن-کلینیک-زیبایی
طراحی اپلیکیشن کلینیک زیبایی
طراحی اپلیکیشن مقالات پزشکی
طراحی-اپلیکیشن-مراکز-بهداشتی
طراحی اپلیکیشن مراکز بهداشتی
طراحی-اپلیکیشن-پزشکی-آزمایشگاه
طراحی اپلیکیشن پزشکی آزمایشگاه
طراحی-اپلیکیشن-فروشگاه-تجهیزات-پزشکی
طراحی اپلیکیشن فروشگاه تجهیزات پزشکی

مزایای ساخت اپلیکیشن پزشکی

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

قیمت ساخت اپلیکیشن پزشکی اندروید و ios

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

15/000/000 تومان
 • داشبورد اختصاصی
 • پنل مدیریتی حرفه ای
 • طراحی اپلیکیشن در دو پلتفرم اندروید و ios
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • نمایش سوابق فعالیت کاربر
 • ایجاد پروفایل کاربری با شماره همراه
 • پشتیبانی از چند زبانه بودن
 • قابلیت توسعه پذیری
 • لیست علاقمندی ها
 • دسته بندی نامحدود خدمات و محصولات
 • مدیریت نظر کاربران
 • طراحی اختصاصی و منحصر بفرد
 • سیستم پوش نوتیفیکشن

طراحی اپلیکیشن و سایت

20/000/000 تومان
 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی
 • پنل مدیریتی حرفه ای
 • قابلیت ریسپانسیو بودن
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • همگام سازی اپلیکیشن و سایت
 • پشتیبانی از چند زبانه بودن
 • قابلیت توسعه پذیری
 • سرعت بارگذاری بالای صفحات
 • طراحی اختصاصی و منحصر بفرد
 • تمامی امکانات طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن
تیم طراحی اپلیکیشن شرکت نرم افزاری آرسا اپ از افرادی جوان با تجربه حرفه ای تشکیل شده است و تجربه بسیاری در این زمینه دارند. جهت مشاوره طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن با تیم مشاوره شرکت آرسا اپ تماس بگیرید

امکانات پنل مدیریتی ساخت اپلیکیشن پزشکی

امکانات-طراحی-اپلیکیشن-پزشکی

امکانات طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی-اپلیکیشن-تالار

فواید ساخت اپلیکیشن پزشکی

فواید-طراحی-اپلیکیشن-پزشکی

چند نمونه اپلیکیشن پزشکی معروف

الو دکتر

الو دکتر یکی از معروف ترین اپلیکیشن‌های پزشکی است که چند سالی است به محبوبیت رسیده است. این اپلیکیشن رسانه ای کامل  از اخبار و اطلاعات پزشکی و سلامت است. همچنین یک بانک اطلاعاتی است که درباره بیماری‌ها، علائم، نشانه‌ها را همراه با روش های پیشگیری و درمان ارائه می‌دهد.

طراحی-اپلیکیشن-پزشکی-الو-دکتر

زوپ

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های پزشکی، مشاوره پزشکی زوپ است. در این اپلیکیشن می‌توانید بعد از انتخاب دکتر مورد نظر خود و پرداخت آنلاین مبلغ با او مشاوره متنی، صوتی یا تصویری داشته باشید. اگر نیاز به مراجعه حضوری داشتید همانجا نوبت خود را رزرو میکنید

طراحی اپلیکیشن و سایت پزشکی

شرکت نر م افزاری  آرسا اپ طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را به صورت تخصصی انجام می‌دهد. تیم طراحی سایت و اپلیکیشن شرکت آرسا اپ از تعدادی نیروی جوان و تجربه حرفه ای تشکیل شده است . طراحی سایت با وردپرس یکی از طراحی‌های پرطرفدار محسوب شده که می‌توانید برای آنلاین شدن تجارت خود و معرفی خدمات و فروش محصولات آن را طراحی کنید. از سایت‌های معروف دیگر می‌توان به طراحی سایت شرکتی اشاره کرد که شرکت‌ها و سازمان‌ها با استفاده از آن باعث افزایش اعتبار و رشد خود می‌شوند و در کنار خدمات بیان شده طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی همگام با سایت انجام می دهد.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در کنار طراحی اپلیکیشن املاک  علاوه بر    آنلاین شدن تجارت اثربخشی بیشتر خواهد داشت ؛ و باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان می شود. برای درخواست طراحی سایت پزشکی می‌توانید با آرسا اپ تماس بگیرید تا تیم مشاوره آرسا اپ به شما در این مسیر مشاوره دهند و کمک کنند.

طراحی-سایت-خبری
طراحی-اپلیکیشن-همگام-با-سایت

قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت

در صورت طراحی سایت وطراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت، باید یک همگام سازی میان اطلاعات آنها وجود داشته باشد تا در صورت تغییر اطلاعات و محصولات در یکی از آنها، تغییرات به صورت خودکار در دیگری اعمال شود.

تمامی طراحی اپلیکیشن‌ها که توسط شرکت آرسا اپ انجام می‌شوند؛ قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت را دارند؛ و برای بروز رسانی کردن اطلاعات وتغییرات دیگر نیاز به توسعه دهنده ندارید.

سئو سایت پزشکی

در صورت درخواست طراحی سایت پزشکی برای موفقیت در کار خود باید سایت را سئو کنید. با سئو سایت به لینک یک گوگل می رسید و کاربر و مشتریان بیشتری از این طریق جذب می کنید. تیم سئو شرکت آرسا اپ به شما کمک می کند که در زمان کم و قیمت سئو مناسب به لینک اول گوگل دست یابید.

سئو-طراحی-سایت-تبلیغاتی

سوالات متداول

سرویس پوش نوتیفیکیشن اپلیکیشن برای اطلاع رسانی به کاربران از خدمات و محصولات جدید خود می باشد و  باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن  می شود.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری آریا اپ انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین آرسا اپ  و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

بله. اپلیکیشن های طراحی شده در دو پلتفرم اندروید و ios  بعد از تایید نهایی توسط کارفرما در بازهای مربوطه گوگل پلی، اپ استور، سیبچه و …. منتشر می شود.

هنگام ثبت سفارش و عقد قرارداد 40 درصد مبلغ تعیین شده را پرداخت خواهید کرد. مابقی هزینه در دو قسط در ادامه روند کار و پایان کار دریافت می شود.

معمولا زمان انجام پروژه‌های استاندارد ساخت اپلیکیشن، بین 1 الی 2 ماه طول خواهد کشید اما زمان دقیق آن بعد از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی اپلیکیشن مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *