نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی صبا طبیب

صبا طبیب یکی از فروشنده های محصولات بهداشتی، البسه های بهداشتی، لوازم پزشکی و وسایل مقابله با کرونا با قیمت بسیار مناسب می باشد. این شرکت با هدف گسترش کسب و کار خود و معرفی بهتر محصولات ، بعد از تماس با آرسا اپ و دریافت مشاوره رایگان تصمیم به طراحی سایت اینترنتی گرفت و توسم تیم طراحان سایت شرکت نرم افزاری آرسا اپ، نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی صباطبیب متناسب با نوع فعالیت و خواسته کارفرما انجام شد.

این فرصت برای مجموعه صبا طبیب فراهم بود که با داشتن نمونه طراحی سایت فروشگاهی ، به ارائه خدمات رسانی بهتر و در نتیجه سودآوری بیشتری دست پیدا کند.

شرکت آرسا اپ خدمات طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن . سئو با قیمت سئو مناسب انجام می دهد

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-صبا-طبیب
فرآیند-طراحی-سایت-

فرآیند طراحی سایت صبا طبیب

در ابتدا جلساتی بین تیم طراحی سایت آرسا اپ و کارفرما به منظور بیان نیازها و درخواست های کارفرما برگزار شد. در طی این جلسات درباره موضاعاتی نظیر نیازهای کسب و کارهای امروزی به ارائه خدمات آنلاین برای مشتریان و هدف کارفرما بحث شد و به اینصورت بود که با طراحی فروشگاه اینترنتی بتواند به ارائه خدماتی متنوع بصورت آنلاین در شهر تبریز بپردازد. پس از بررسی جامعی از شرایط کارفرما و همینطور نیازهایی که یک سایت فروشگاهی اینترنتی برای ارائه هرچه بهتر خدمات دارد، تیم طراحان آرسا اپ اقدام به مدل سازی کردن آن ساخت نمونه طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت با وردپرس کرد.

هنگام طراحی سایت می بایست به نکات مهمی از جمله موارد زیر توجه می کردیم. نخست نمای ظاهری و کاربرپسند بودن آن اهمیت داشت، یعنی طراحی ظاهری آن خاص و کاربرذی باشد و کاربر هنگام ورود دچار سردرگمی در استفاده از امکانات وبسایت نشود. دوم واکنشگرا بودن طراحی سایت انجام شده و نمایش مناسب سایت در سایر وسایل الکترونیکی از جمله موبایل می باشد و مورد سوم قابلیت توسعه و ویرایش سایت بعد از اتمام طراحی آن می باشد 

با توجه به جلساتی که به منظور هماهنگی بین طرفین انجام شد و همینطور بررسی های جامع و دقیقی که توسط تیم آرسا اپ صورت گرفت، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی صبا طبیب کاملا رضایت بخش و موفقیت آمیز بود. شرکت نرم افزاری آرسا اپ طی یکسال بطور رایگان از سایت طراحی شده پشتیبانی می کند.

 
واکنشگرا
logoarsa
با ما در ارتباط باشید
Scroll To Top