نمونه کار طراحی اپلیکیشن مدیر مطب (با نوبت)

مردم بدلایل مختلف از جمله ویزیت برای سرماخوردگی ، معاینه دندان های خود و سایر کارهای مرتبط باید از پزشک مرتبط وقت بگیرند. دکترها شناس و با تجربه در اپلیکیشن مدیر مطب عضو هستند. شما کاربران عزیز می توانید از طریق اپلیکیشن بصورت آنلاین از دکتر مربوطه وقت بگیرید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و در زمان معین در مطب حضور داشته بشید.

مدیر مطب برای اینکه بتواند با مشتریان خود تعامل بهتری داشته باشد و خدمات متنوع خود را به راحتی و با ابزاری کارآمد ارائه کند، با تیم آرسا اپ به منظور طرح کردن راه حلی مناسب ارتباط برقرار کرد. راهکار ما طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن خدماتی  البته با قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن بود. به همین شکل مراحل طراحی نمونه اولیه مدیر مطب با نوبت  آغاز شد.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ خدمات طراحی سایت و سئو سایت با قیمت مناسب سئو انجام می دهد.

طراحی-اپلیکیشن-مدیر-مطب-با-نوبت
-طراحی-اپلیکیشن-مدیر-مطب

فرآیند طراحی اپلیکیشن مدیر مطب (با نوبت)

در ابتدا جلساتی بین تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ و کارفرما به منظور بیان نیازها و درخواست های کارفرما برگزار شد. در طی این جلسات درباره موضاعاتی نظیر نیازهای کسب و کارهای امروزی به ارائه خدمات آنلاین برای مشتریان و هدف کارفرما بحث شد و به اینصورت بود که با طراحی اپلیکیشن خدماتی بتواند به ارائه خدماتی متنوع بصورت آنلاین در شهر تهران بپردازد. پس از بررسی جامعی از شرایط کارفرما و همینطور نیازهایی که یک اپلیکیشن خدماتی برای ارائه هرچه بهتر خدمات دارد، تیم طراحان آرسا اپ اقدام به مدل سازی کردن آن ساخت نمونه طراحی اپلیکیشن خدماتی کرد.

با توجه به جلساتی که به منظور هماهنگی بین طرفین انجام شد و همینطور بررسی های جامع و دقیقی که توسط تیم آرسا اپ صورت گرفت، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی اپلیکیشن مدیر مطب با نوبت کاملا رضایت بخش و موفقیت آمیز بود. شرکت نرم افزاری آرسا اپ طی یکسال بطور رایگان از سایت طراحی شده پشتیبانی می کند.

 

تصاویر نمونه اولیه اپلیکیشن مدیر مطب با نوبت

طراحی-اپلیکیشن-مدیر-مطب
اپلیکیشن خود را سفارش دهید
شما می توانید برای درخواست طراحی اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاینی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید و در اسرع وقت تیم بازاریابی آرسا اپ با شما تماس خواهند گرفت.
تماس با آرسا اپ

تکنولوژی های استفاده شده

  • adobe XD
  • adobe illustrator
  • adobe photoshop
  • React Native
  • Php laravel
  • Android studio
امکانات-پنل-مدیریتی-اپلیکیشن-فروشگاهی

نمونه کارهای مشابه