نمونه کار طراحی اپلیکیشن بازی قوشمه

همه مردم در هر سن به بازی کردن علاقمند هستند و تمامی برنامه ها و اپلیکیشن های بازی را دنبال می کنند. با طراحی اپایکیشن بازی ارتباط خود با کاربران را زیاد کنید و در وقت آنها صرفه جویی کنید. نمونه طراحی اپلیکیشن بازی قوشمه  باعث افزایش سرگرمی و لذت کاربران شده و در زمان و هزنه کاربراتن صرفه جویی می کند

اپلیکیشن قوشمه برای اینکه بتواند با مشتریان خود تعامل بیشتری داشته باشد و خدمات متنوع خود را به راحتی و با ابزاری کارآمد ارائه کند، با تیم آرسا اپ به منظور طرح کردن راه حلی مناسب ارتباط برقرار کرد. راهکار ما طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن خدماتی بود. به همین شکل مراحل طراحی نمونه اولیه بازی قوشمه آغاز شد.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ خدمات طراحی سایت و سئو سایت با قیمت مناسب سئو انجام می دهد.

طراحی-اپلیکیشن-بازی-قوشمه
-طراحی-اپلیکیشن-مدیر-مطب

فرآیند طراحی اپلیکیشن بازی قوشمه

در ابتدا جلساتی بین تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ و کارفرما به منظور بیان نیازها و درخواست های کارفرما برگزار شد. در طی این جلسات درباره موضاعاتی نظیر نیازهای کسب و کارهای امروزی به ارائه خدمات آنلاین برای مشتریان و هدف کارفرما بحث شد و به اینصورت بود که با طراحی اپلیکیشن خدماتی بتواند به ارائه خدماتی متنوع بصورت آنلاین در شهر تهران بپردازد. پس از بررسی جامعی از شرایط کارفرما و همینطور نیازهایی که یک اپلیکیشن خدماتی برای ارائه هرچه بهتر خدمات دارد، تیم طراحان آرسا اپ اقدام به مدل سازی کردن آن ساخت نمونه طراحی اپلیکیشن خدماتی کرد.

با توجه به جلساتی که به منظور هماهنگی بین طرفین انجام شد و همینطور بررسی های جامع و دقیقی که توسط تیم آرسا اپ صورت گرفت، نتیجه نهایی نمونه کار طراحی اپلیکیشن بازی قوشمه کاملا رضایت بخش و موفقیت آمیز بود. شرکت نرم افزاری آرسا اپ طی یکسال بطور رایگان از سایت طراحی شده پشتیبانی می کند.

 

تصاویر نمونه اولیه اپلیکیشن بازی قوشمه

طراحی-اپلیکیشن-بازی-قوشمه
طراحی-اپلیکیشن-بازی-قوشمه
اپلیکیشن خود را سفارش دهید
شما می توانید برای درخواست طراحی اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاینی وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید و در اسرع وقت تیم بازاریابی آرسا اپ با شما تماس خواهند گرفت.
تماس با آرسا اپ

تکنولوژی های استفاده شده

  • adobe XD
  • adobe illustrator
  • adobe photoshop
  • React Native
  • Php laravel
  • Android studio
امکانات-پنل-مدیریتی-اپلیکیشن-فروشگاهی

نمونه کارهای مشابه