نمونه کار سئو سایت شرکت دانش بنیان فناوران آرتا بینش

شرکت دانش بنیان فناوران آرتابینش تولید کننده انواع محصولات پیشرفته بازرسی بصری از جمله ویدئوسکوپ صنعتی و ربات بازرسی لوله می باشد. این شرکت با هدف گسترش کسب و کار خود و معرفی بهتر محصولات ، بعد از تماس با آرسا اپ و دریافت مشاوره رایگان تصمیم به سئو سایت اینترنتی خود که توسط شرکت دیگری طراحی شده بود، گرفت و توسم تیم سئو سایت شرکت نرم افزاری آرسا اپ، نمونه کار سئو سایت فروشگاهی کی گیم متناسب با نوع فعالیت و خواسته کارفرما انجام شد.

این فرصت برای مجموعه کی گیم فراهم بود که با داشتن نمونه سئو سایت ، به ارائه خدمات رسانی بهتر ، سودآوری بیشتری دست پیدا کند و به لینک رتبه یک گوگل برسند.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ خدمات طراحی سایت، سئو سایت را با قیمت مناسب سئو و طراحی اپلیکیشن با هزینه مناسب انجام می دهد.

سئو-سایت-شرکت-دانش-بنیان
فرآیند-طراحی-سایت-

فرآیند سئو سایت شرکت دانش بنیان فناوران آرتا بینش

در ابتدا جلساتی بین تیم سئو سایت آرسا اپ و کارفرما به منظور بیان نیازها و درخواست های کارفرما برگزار شد. در طی این جلسات درباره موضاعاتی نظیر نیازهای کسب و کارهای امروزی به ارائه خدمات آنلاین برای مشتریان و هدف کارفرما بحث شد و به اینصورت بود که با سئو فروشگاه اینترنتی بتواند به ارائه خدماتی متنوع بصورت آنلاین در سراسر کشور ایران بپردازد. پس از بررسی جامعی از شرایط کارفرما و همینطور نیازهایی که سئو سایت فروشگاهی برای ارائه هرچه بهتر خدمات دارد، تیم سئو و طراحان آرسا اپ اقدام به مدل سازی کردن آن کرد.

سئو سایت به چند روش انجام می شود. انتحاب بهترین روش برای بازده زودتر سایت بستگی به نظر و نیاز کارفرما دارد. روش های سئو سایت: سئو براساس کلمات کلیدی، سئو ماهانه، سئو داخلی سایت و خارجی سایت می باشد که همگی آنها براساس روش سئو سفید می باشد.

با توجه به جلساتی که به منظور هماهنگی بین طرفین انجام شد و همینطور بررسی های جامع و دقیقی که توسط تیم آرسا اپ صورت گرفت، نتیجه نهایی نمونه کارسئو سایت شرکت دانش بنیان فناوران آرتا بینش کاملا رضایت بخش و موفقیت آمیز بود. شرکت نرم افزاری آرسا اپ طی یکسال بطور رایگان از سایت پشتیبانی می کند.

 
سئو-سایت-شرکت-دانش-بنیان

ابزاری های تخصصی استفاده شده سـئو

search console به ما کمک می‌کند سایت خودمان را به راحتی مانیتور کنیم، همچنین دائما سایت را بررسی کنیم و با نقاط قوت و ضعف سایتمان آشنا شویم تا در صورت لزوم تغییرات لازم را انجام دهیم.

با استفاده از search console به خوبی متوجه می‌شویم ،  گوگل سایت ما را چگونه مشاهده می‌کند تا اگر کمی و کاستی در آن دیدیم سریع برطرف کنیم.

بزار ارائه شده توسط کمپانی Google به نام Analytics  یک راهکار حرفه ای برای کنترل و مانیتور ترافیک وب سایت می باشد که به صورت مجانی انتشار داده شده و ابزارهای غنی و بسیار پرکاربردی را جهت کنترل ترافیک وب سایت و هم چنین جهت دادن به بازاریابی شما در اختیارتان قرار می دهد. این سرویس گوگل در واقع توسط مجموعه نرم افزاری Urchine  تولید شده بود که بعد ها کمپانی Google با خرید موسسه Urchine شروع به توسعه و کامل نمودن ابزار تحلیلی آن نمود و سپس در سال ۲۰۰۵ نام آن را نیز به Google Analytics   تغییر داد. 

سایت GTmetrix یکی از ابزارهای آنلاین قوی و پرطرفدار است، مخصوصا در ایران طرفداران زیادی به این سایت سر میزنند و وب سایت خودشان را مورد ارزیابی قرار می‌دهند، و جالب آن است که بدانید بیشترین ترافیک سایت جی تی متریکس در تاریخ ۲۰۱۷ از سمت ایران بوده است و کاربران ایرانی بیشتر از هر کاربران دیگری در دنیا وارد این سایت می‌شوند، GTmetrix یک سایت کارآمد جهت تست و آنالیز سرعت بارگذاری وب سایت است که به بررسی لودینگ و پارامترهای مختلف که در سرعت بارگذاری وبسایت تاثیرگذار هستند، می پردازد. و سعی دارد با نشان دادن فاکتورهای لازم باعث افزایش سرعت سایت شما شود.

یکی از اقدامات اساسی و مهم برای سئو حرفه ای سایت،آنالیز کلمات کلیدی و ویژه ای است که از طرف مشتری و بازاری که در آن قرار دارد تعیین می شود.ابتدا جلسه ای صورت می گیرد و تمام جزئیات کلمات کلیدی بررسی        می شود.سپس با استفاده از ابزار google trends کلمات کلیدی اصلی را بررسی و آنالیز می کنیم

کاملا-واکنشگرا
logoarsa

نمونه کارهای مشابه