Rate this post
طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

امروزه با تغییر روند پیشروی دنیا، ارز های سنتی دیگر جای خود را در حال واگذاری به ارزهای دیجیتال هستند. از این رو طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال یک اقدام مهم از صرافی های بزرگ جهان و داخلی است  تا اکثر افراد را برای سرمایه گذاری ارز های دیجیتال ترغیب کنند. تیم آرسااپ با داشتن نمونه کار های حرفه ای می تواند بهترین گزینه شما برای این کار باشد. برای مشاهده هزینه و نمونه کار روی لینک های زیر کلیک کنید.

مهم ترین ویژگی های ارز دیجیتال

عدم نظارت هیچ نهاد یا سازمان دولتی یا خصوصی بر آن

قابلیت ذخیره در کیف پول های اختصاصی و امن

ارسال به سراسر دنیا بدون هیچ هزینه و یا مشکلی

معاملات ارز های دیجیتال برگشت ناپذیرند

عدم داشتن ماهیت فیزیکی

وجود د اختصاصی برای هر کاربر

ارز های دیجیتال به صورت غیر متمرکز ذخیره می شود.

برای استفاده از رمز ارز ها نیاز به وارد کردن تمام اطلاعات نیست

مشاوره رایگان و هدفمند

قبل از این که در خصوص طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال تصمیمی بگیرید ، بهتر است با مشاورین آرسااپ تماس بگیرید . برای اطلاع در مورد هزینه طراحی سایت صرافی ، فبا شماره های زیر تماس بگیرید.

قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال

سایت های صرافی ارز دیجیتال به 2 دسته کلی تقسیم می شوند.

سایت صرافی آنلاین یا مستقیم (exchange):

در این صرافی آنلاین، مدیر سایت قیمت ارز های دیجیتال را تعیین کرده  و سود حاصل از معاملات را به عنوان کارمزد دریافت می کند.

سایت صرافی p2p:

سایت های P2P یا بازار معاملات آنلاین ارز های دیجیتال، به صورت یک پلتفرم معاملاتی عمل کرده و با ایجاد کیف پول در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ، کاربران می توانند موجودی حساب خود را مشاهده کنند، حساب خود را شارژ کنند و از این طریق معاملات خود را انجام دهند.

هزینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال تا حد زیادی به این دو نوع بستگی دارد که شرکت آرسا اپ هر دو نوع سایت را با ویژگی ها و قیمت های زیر ارائه می دهد.

 

ارز دیجیتال یا رمز ارز چیست؟

موردی که قبل از طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال حائز اهمیت است، آموزش ارز های دیجیتال و نحوه درآمدزایی از طریق آن ها است. ارز های سنتی یا همان اسکناس ها و اعداد داخلی کارت بانکی معایب بسیاری داشتند. از جمله محدودیت های جغرافیایی و فیزیکی آن ها. برای همین علم روز دنیا بشر را به سمت پدید آوردن ارز هایی به صورت دیجیتال برد تا بتواند این محدودیت ها را کنار بگذارد. رمز ارز ها یا cryptocurrency به ارز های دیجیتالی گفته می شود که برای تراکنش های مالی از رمز نگاری های پیچیده استفاده شده است. در واقع یعنی هما پول یا ارزی که حالت فیزیکی ندارد، محدودیت جغرافیایی ندارد، مقرون به صرفه و بهتر اند.

لزوم طراحی سایت ترید ارز دیجیتال

بازار خرید و فروش ارز های دیجیتال به خصوص در کشور عزیز ما بسیار رونق یافته است زیرا می تواند کاملا تحریم ها را کنار زده و بدون هیچ مزاحمتی متقل شود. از این رو تمایل افراد برای خرید ارز های دیجیتال بسیار بیشتر شده است. در نتیجه این فعالیت صرافی ها نیز گسترش یافت. در این راستا صرافی ها علاوه بر ارز های سنتی مانند دلار و یورو و… ، ارزهای دیجیتال را نیز به لیست خود اضافه کردند.

بنابراین بسیاری از صرافی های سنتی و همچنین افرادی که به دنبال کسب درآمد از راه اندازی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و دیگر رمز ارزها (cryptocurrency) هستند، میتوانند با طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ، به ارائه این خدمات بپردازند.

به شما این اطمینان را می دهیم که اگر برای صرافی خود یک سایت حرفه ای نسازید، در دنیا ناشناخته خواهید بود. زیرا صرافی ها مجموعه هایی هستند که  در آن قیمت ارز های دیجیتالی و دلار دائما در حال تغییر است. ممکن است قیمت در این ساعت یک چیزی باشد ولی در ساعت بعد تغییر کند. حال اگر مجموعه شما بزرگ و حوزه کاری شما بین المللی باشد، حتما به یک سایت صرافی ارز دیجیتال نیاز دارید.

اهمیت طراحی سایت ارز دیجیتال

افزایش درخواست خرید و فروش ارز های دیجیتال

کافی نبودن تعداد وبسایت های معتبر صرافی آنلاین

راهی مناسب برای کسب درآمد از فضای آنلاین

پذیرفتن ارز دیجیتال از سوی مردم در سال های اخیر

تحریم ایران از لحاظ پرداخت های بین المللی

فضای مناسب برای اطلاع رسانی ارز دیجیتال

انواع ارز های دیجیتالی

ارز های دیجیتال انواع بسیار گوناگونی دارند به طوری که تا اواخر سال 2021 چیزی بیشتر از 1000 ارز به ثبت رسیده است. این ارز ها در دسته هایی مانند پرایوسی کوین ها ، رمز رز های خدمت دهنده ، استیبل کوین ها و … می توان قرار داد. در لیست زیر معروف ترین ارز های دیجیتالی را برای شما آورده ایم:

بیت کوین

اتریوم

لایت کوین

دوج کوین

ریپل 

کاردانو

پولکادوت

تتر

باینس کوین

XPR

راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

حرف زدن از طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال بسیار کار آسانی است اما عمل به آن کار هر کسی نیست. در حال حاضر سایت های معروفی در این زمینه وجود دارند که هر صرافی را به طراحی سایت مشتاق می کند اما باید بدانید که برای این کار قوانینی وجود دارد. طراحی سایت آنلاین باید توسط متخصصین این حوزه که آشنایی کافی در مورد فناوری های بلاک چین دارند، صورت گیرد. همچنین برای این کار نیاز به دریافت مجوز های حرفه ای است که گروه آرسا اپ می تواند در خصوص تمام این موارد شما را راهنمایی کند. برای مشاوره با تیم آرسااپ با شماره های زیر تماس بگیرید.

معروف ترین سایت های صرافی ارز دیجیتال

صحبت از سایت های معروف در زمینه صرافی آنلاین به میان آمد. برای همین بهتر است نگاهی کوتاه به بهترین سایت های صرافی ارز دیجیتال بیندازیم.

طراحی سایت مشابه نوبیتکس

سایت صرافی موبیتکس ، یکی از معروف ترین صرافی های آنلاین در ایران است.  در این سایت کاربران می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی معاملات خود را انجام دهند و قیمت ارز های دیجیتالی چون بیت کوین ، تتر ، اتریوم و … را مشاهده کنند.

طراحی سایت مشابه والکس

سایت صرافی والکس نیز یکی دیگر از سایت های صرافی است که توسط دانشجویان دانشگاه شریف برای معاملات و خرید و فروش ارز های دیجیتال راه اندازی شد.

طراحی سایت مشابه رمزینکس

رمزینکس پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال میباشد که توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف توسعه یافته و هدف آن تسهیل معاملات رمز ارزها در ایران می‌باشد.  میزان کارمزد معامله ها در سایت کارمزد این سایت بسیار پایین می باشد. علاوه بر آن سایت رمزینکس دارای اپلیکیشن اندروید و api نیز هست.

 

امکانات طراحی سایت صرافی آنلاین

قابلیت انتقال ، فروش و مبادله کردن ارز

نمایش آنلاین قیمت انواع ارز دیجیتال

قابلیت تبدیل و محاسبه انواع ارز ها

خبرنامه برای انتشار انواع اخبار اقتصادی

امکان طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

امکان نمایش ساعت جهانی برای سایت

امکان تعریف سطوح کاربری در سایت

نمایش قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

نمایش قیمت ارز به صورت نموداری و گرافیکی

امکان احراز هویت در سایت برای افزایش امنیت سایت

امکان فروش سکه و طلا در سایت

قابلیت اتصال به شبکه های مجازی

طراحی سایت صرافی غیر متمرکز

دسته بندی دیگری برای سایت های صرافی ارز دیجیتال وجود دارد که شامل متمرکز و غیر متمرکز می شود.

صرافی آنلاین متمرکز:

پلتفرمی است که در آن ارز های دیجیتال را با مدیریت شخص سومی انجام می شود.

صرافی آنلاین غیر متمرکز:

ترید ارز دیجیتال به صورت مستقیم و بدون حضور شخص سوم انجام میشود. تیم آرسا اپ آماده طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال به هر دو صورت متمرکز و غیر متمرکز می باشد

مراحل ساخت سایت صرافی در آرسااپ

جلسه مشاوره جهت تجزیه و تحلیل کسب و کار شما

نیازمند هر پروژه موفقی این است که اطلاعات و خواسته های کارفرما به صورت دقیق استخراج شده و به عمل برسد. برای همین اولین کاری که تیم آرسااپ در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال انجام می دهد، برگزاری جلسه مشاوره با کارفرمای عزیز است. در این جلسه که بین کارشناسان فنی پروژه و مشتریان انجام می شود نیازسنجی های اولیه پروژه مثل مدت زمان تکمیل پروژه ، امکانات مورد نیاز مشتریان ، ارتباط بین بخش های مختلف پروژه و… انجام میشود.

مشخص کردن طرح یا وایرفریم

پس از جلسه و مشخص شدن جزئیات کار، طرح پیشنهادی سایت اکسچنج با توجه به امکانات بر روی برگه با جزئیات رسم می شود.

طراحی گرافیکی اولیه

بعد از مرحله طراحی وایرفریم ، تیم طراحی یا همان تیم ui/ux شروع به طراحی گرافیکی و طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال شما می کند.