دسته‌بندی نشده

چگونه به ادمین اینستاگرام اعتماد کنیم؟

5/5 - (1 امتیاز)
چگونه به ادمین اینستاگرام اعتماد کنیم؟

اینستاگرام ، اپلیکیشنی که این روزها بخش جدایی ناپذیر زندگی ما شده است و دیگر تنها یک شبکه اجتماعی نیست بلکه یک بازار بین المللی است که حضور در این فضا تاثیر مستقیمی در موفقیت کسب و کارها دارد اما برای حضور در این عرصه پهناور، ما نیز به یک شخص با تجربه و ماهر در این زمینه نیاز داریم، شخصی که این دنیای بیکران را بشناسد، فردی که به او اعتماد داشته باشیم و بتوانیم با خیال راحت مدیریت پیج اینستاگرام خود را به او بسپاریم.

باید به شما بگویم که اعتماد در فضای مجازی به سادگی دنیای واقعی نیست و شاید این سوال دغدغه خیلی از کسب و کارها باشد ، اینکه چگونه به ادمین اینستاگرام اعتماد کنیم؟

لازمه پاسخ دادن به این پرسش این است که ابتدا باید اعتماد رابشناسیم. اعتماد کردن نیازی است که مثل آب و غذا از نیازهای حیاتی بشر امروزی است. زندگی امروزی با ارتباطات گره خورده است و اعتماد عنصر ضروری شکل گیری این ارتباطات است.

حس اعتماد در کسب و کارها نیز یک نیاز ضروری ست و شرط مهم شروع و ادامه یک قرارداد کاری است. برای در کنار هم ماندن و به پیشرفت رسیدن لازم است که به هم اعتماد کنیم. ظهور این حس به قدمت تاریخ ارتباط بین انسانهاست.معنی واژه اعتماد در همه جا یکسان نیست. به عنوان مثال برای صاحبان پیج اینستاگرام معنی این واژه در یک عبارت خلاصه می شود : اطمینان به ادمین اینستاگرام.

چرا باید به ادمین اینستاگرام  اعتماد کنیم ؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است .پیج اینستاگرام شما حریم شخصی شماست و اطلاعات آن محرمانه است و امنیت پیج اینستاگرام شما به حفظ این اطلاعات بستگی دارد. ادمین پیج اینستاگرام  شخصی است که شما این اطلاعات محرمانه مانند یوزر نیم و پسوردتان را در اختیار او می گذارید، پس این شخص باید قابل اعتماد و امین اسرار شرکت و پیج شما باشد.

با دادن دسترسی پیج به دیگران چه خطراتی پیج شما را تهدید می کند؟

1.تغییر رمز عبور پیج اینستاگرام  و حذف شما از پیج

2.حذف کردن پست های قبلی شما

3.انتشار محتوای بی ربط و غیر منتظره در پیج شما

4.حذف حساب کاربری شما

و…

با توجه به موارد ذکر شده ،یک ادمین اینستاگرام می تواند اختیار صفحه شما را در دست بگیرد و از آن به نفع خود استفاده کند . به همین دلیل توصیه ما به شما این است که مدیریت پیج خود را به جای افراد ناشناس به یک شرکت معتبر بسپارید.

شماره ثابت  :02188405082 

                 02188405083

شماره همراه : 09128931579

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *