اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی-اپلیکیشن

یکی از ضرورت های موفقیت در هر کسب و کار در زمان حال، همراه بودن با تکنولوژی و بروز و دردسترس بودن امکانات است. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد،  می‌توانید با طراحی اپلیکیشن قدرتمند و کاربردی به ایجاد و توسعه برندیگ خود بپردازید و یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و دسترسی بیشتری با مشتریان خود خواهید داشت. 

به نرم افزارهایی که برای موبایل های هوشمند و دستگاه های دیجیتال و غیره ساخته می شود، نرم افزار کاربردی یا اپلیکیشن گفته می شود.

طبق گزارش mary meeker در سال 2017 ساعات استفاده از اینترنت از تلفن همراه بسیار بیشتر بوده است؛ طبق آمار استفاده از لپ تاپ  از سال 2008 تا 2017 افزایشی نداشته است در صورتی که استفاده از تلفن همراه و استفاده از اپلیکیشن های آن حدود 80 درصد افزایش داشته است و پیش بینی می شود این آمار تا سال 2022 حدود 40 درصد دیگر افزایش داشته باشد.

و طبق آمار comScore کاربران اینترنت 87 درصد از اپلیکیشن ها و 13 درصد از وب سایت ها استفاده می کنند؛ و این به این معنا است که اکثر کاربران تمایل دارند نیازهایشان را از طریق اپلیکیشن ها رفع کنند.

تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ، با مهارت و تجربه آماده است تا در زمینه طراحی اپلیکیشن با شما همراه باشد. با ما همراه باشید.

چرا طراحی اپلیکیشن ؟؟

چرا اپلیکیشن؟! شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنید؟!

درواقع با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و اینترنت کمتر کسی تمایل به خریدهای حضوری دارد و این کار را از طریق اپ های فروشگاهی روی موبایل های هوشمند انجام می دهند.

اهمیت ایجاد اپلیکیشن در چندسال آینده برای هر کسب و کاری، همانند اهمیت وجود یک وبسایت معتبر و حرفه ای است.

زمانی که اپلیکیشن طراحی شود هنگام استفاده از آن نیازی به اینترنت نخواهید داشت و به صورت آفلاین نیز می توانید به محتوای سایت دسترسی داشته باشید ؛ در صورتی که در نبود اینترنت نمی توان به محتوای سایت دسترسی داشت.

شرکت طراحی اپلیکیشن آرسا اپ، در راستای رونق کسب و کارمشتریان خود، یک اپلیکیشن مناسب با کسب و کارشان را بر بستر پلتفرم های آی او اس و اندروید تولید و طراحی می کند و در ادامه روند کاریشان را تحلیل می کند.

شرکت آرسا اپ، طراحی سایت در کنار طراحی اپلیکیشن را به شما مشتریان عزیز توصیه می کند. طراحی سایت و اپلیکیشن در کنار هم باعث توسعه گسترده کسب و کار شما شده و در راستای آن سود فوق العاده ای برای شما به همراه دارد.

در ادامه در این باره توضیح داده شده است.

طراحی اپلیکیشن همگام با وب سایت

شرکت نرم افزاری آرسا اپ در کنار ساخت اپلیکیشن، طراحی سایت را نیز به صورت حرفه ای انجام می‌دهد. تیم حرفه ای شرکت ابتدا با تحلیل و بررسی کسب و کار شما و با توجه به نیازمندی های مورد نیازتان طراحی سایت شما را انجام می دهد.

در صورتی که مشتری طراحی اپلیکیشن و سایت را باهم سفارش دهد، شرکت نرم افزاری آرسا اپ، یک همگام سازی میان سایت و اپلیکیشن شما ایجاد می‌کند؛ تا در صورت ایجاد تغییراتی در سایت بلافاصله تغییرات در اپلیکیشن نیز اعمال شود.

طراحی اپ حرفه ای

 با ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای می توانید با اضافه کردن خدمات و محصولات خود، فروش محصولات بصورت آنلاین داشته باشید؛ و صفحات سفارشی خود را بسازید.

طراحی اپ حرفه ای باید امکانات زیر را داشته باشد:

1-به صورت native طراحی شده باشد و در دو نسخه اندروید و ios ارائه شود

زبان برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن اندروید به صورت Native و با زبان Java SE برنامه نویسی شده  و زبان برنامه نویسی اپلیکیشن IOS با Swift بوده است.

2- قابلیت لانچ در تمام شهر و کشورها داشته باشد

 اپ ساخته شده در هر شهر و کشوری قابل استفاده باشد و هیچ محدودیتی در تعیین لوکیشن و استفاده از آن در مکانهای دیگر نداشته باشد.

و سایر امکانات:

  • اپلیکیشن قابلیت شخصی سازی داشته باشد.
  • برای ارائه ی انواع خدمات، براساس تجربه کاریتان طراحی شود.
  • قالب گرافیکی خاصی داشته باشد.
  • درزمان مناسب و معقول آماده شود و هزینه بسیار مناسبی داشته باشد.
  • سرعت مناسب و قابل قبولی برای بارگذاری داشته باشد
  • و هر زمان که بخواهید بتوانید امکانات بیشتر به آن اضافه کنید و اپ را توسعه دهید

و طراحی اپلیکیشن همگام با وب سایت، هر دو یعنی اپلیکیشن و سایت بصورت آنلاین بهم متصل بوده و بروزرسانی اطلاعات بر روی سایت و یا پنل مدیریتی، اطلاعات در هر دو همزمان آپدیت شود.

مراحل طراحی اپلیکیشن حرفه ای

1-طراحی نمونه و گرافیکی اولیه

طراحی نمونه و گرافیکی اولیه  از مهم ترین و ابتدایی ترین مراحل طراحی اپلیکیشن می باشد. در این مرحله شما مشتری عزیز، تمام مزیت ها، قابلیت ها و ویژگی های درخواستی خود از نرم افزار را مشخص می کنید و در ادامه این طرح اولیه به گروه تیم طراحی تجربه کاربری و ظاهر یا همان تیم ui/uxبرای طراحی سپرده می شود.

وظیفه این تیم طراحی اولیه و طراحی نمایانگر کلی اپ شما با استفاده از نرم افزار های گرافیکی  و تجربه کاربری نظیر اسکتچ و فوتوشاپ می باشد.

و در صورت عدم تایید گرافیک طراحی شده، طرح گرافیکی دیگری برای شما طراحی خواهد شد.

جلسه فنی برای طراحی اپ

2-برگزاری جلسه فنی

در ادامه پس از مشخص کردن ویژگی ها و قابلیت ها توسط مشتری، یک جلسه ای بین کارفرما و تیم آرسا اپ برای بررسی تخصصی ویژگی ها و تهیه یک فایل داکیومنت از ویژگی های اپ از جمله ویژگی های ظاهری اپ و…، برگذار می شود و پس از آن براساس فایل داکیومنت، شرکت نرم افزاری آرسا اپ، بازه قیمتی مناسب، زمان تحویل اپ را مشخص می کند و به کارفرما ارائه می دهد و در صورت رضایت طرفین یک قرارداد بسته شده و مرحله اصلی طراحی اپلیکیشن آغاز می شود.

3-برنامه نویسی اپلیکیشن

در این مرحله  بعد از تایید نهایی گرافیک و اصلاحیه توسط شما کارفرمای عزیز، تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ، شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن در پلتفرم های مختلف از جمله اندروید و IOS می پردازد و بعد از خروجی گرفتن از اپ،  تست اولیه برنامه را انجام می دهد.

برنامه نویسی اپلیکیشن
تست نهایی اپلیکیشن

4- تست نهایی و تحویل به مشتری

بعد ازتست اولیه توسط تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ، به مشتری نیز برای تست اولیه ارسال می شود و بعد از برطرف کردن مشکلات احتمالی اپ، تست نهایی هم توسط تیم آرسا اپ و هم مشتری انجام می شود و آماده استفاده می شود.

5- بازاریابی و کمک به جذب کاربر

در این مرحله، که آخرین مرحله فرآیند طراحی اپلیکیشن است، به درخواست مشتری، اپ طراحی شده در بازارهای مختلف از جمله گوگل پلی،بازار و استورهای اپل ایرانی بارگذاری خواهد شد

بازاریابی اپلیکیشن

مشاوره و طراحی اپ

با توجه به اینکه فعالان در حوزه کسب و کار آنلاین هیچ فرصتی را برای جذب مخاطبان بیشتر برای رشد کسب و کار خود و برندیگششان از دست نمی دهند. اگر شما برای کسب و کار خود به دنبال طراحی اپلیکیشن با پلتفرم های خاص هستید؛ ولی نمی دانید نیازهای واقعی کسب و کار شما برای توسعه آن چیست؛ می توانید برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ با ارائه بروزترین خدمات طراحی و بهره گیری از کادری مجرب و جوان، اقدام به طراحی اپلیکیشن حرفه ای با بهترین خدمات برای مشتریان محترم می کند.

قیمت طراحی اپلیکیشن های آرسا اپ

تیم آرسا اپ با تکیه بر دانش فنی و عملی خود اقدام به ساخت اپلیکیشن در پلتفرم های اندروید و ios کرده است. شما می توانید با اطمینان خاطر  پروژه طراحی اپلیکیشن موبایل خود را به مجموعه آرسا اپ بسپارید.

تیم آرسا اپ در زمینه های مختلف طراحی اپلیکیشن فعالیت داشته و آماده پذیرش هرنوع پروژه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios می باشد.

 اپلیکیشن در آرسا اپ، با قیمت های متفاوتی طراحی می شود و پشتیبانی یکساله توسط تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن آرسا اپ دارد. قیمت هر اپلیکیشن پس از نیازسنجی و بررسی اولیه تعیین می شود.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

هدف از طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن های موبایل در جهت ساده سازی و دسترسی آسان برای کاربران بوده است؛ بطوریکه به طیف وسیعی از نیازهای روزمره کاربران پاسخگو است و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های کاربران خواهد شد.

با طراحی اپلیکیشن، خیلی راحت می توانید با مشتریان خود ارتباط کنید و با ارسال نوتیفیکشن یا اعلان، مشتریان خود را از محصولات و خدمات جدید خود مطلع کنید و باعث کاهش هزینه های شما برای تبلیغات و آگاه کردن مشتریان خود می شود؛ و در نهایت باعث حفظ و توسعه کسب و کارتان می شود که از همه موارد بالا مهم تر است.

با اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه ای می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید. تیم آرسا اپ در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios خدمات ویژه­ای به مشتریان خود ارائه می دهد.

هدف از طراحی اپلیکیشن

خدمات آرسا اپ

بدلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده مردم و کاربران از وب و برنامه های مربوطه و طراحی شده، تیم طراحی اپلیکیشن شرکت نرم افزاری آرسا اپ چند اپلیکیشن کاربردی از جمله اپلیکیشن فیلم، اپلیکیشن موزیک، اپلیکیشن پزشکی، طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب و اپلیکیشن های ارائه خدمات از جمله اپلیکیشن حمل و نقل، اپلیکیشن خدماتی، اپلیکیشن مشابه الوپیک و اپلیکیشن مشابه آچاره طراحی کرده است.

سوالات متداول

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل, توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامیه موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته میشود و قرار داد میان طرفین بسته خواهد شد.

شماره تماس: 09128931579

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزار آرسا اپ، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

بله، پس از طراحی اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت،یک پنل مدیریتی اپلیکیشن + سورس کد اصلی اپلیکیشن به مشتری محترم تحویل داده خواهد شد.

بله،شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop و یا Illustrator ترسیم نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که برو روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی آرسا اپ ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

1 دیدگاه در “طراحی اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *