دسته‌بندی نشده

طراحی اپلیکیشن در تهران

5/5 - (3 امتیاز)
طراحی اپلیکیشن

در اکثر شهر های کشور و به ویژه شهر تهران بسیاری از کسب و کارها مشغول ارائه خدمات و عرضه محصولات هستند؛ امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از موبایل، با طراحی اپلیکیشن در تهران می توانید در هر لحظه و مکان با مشتریان خود در ارتباط باشید و خدمات و محصولات خود را ارائه دهید. 

شهر تهران یک شهر بزرگ و با جمعیت است؛ از ویژگی های بارز این شهر می توان به مکان های توریستی و گردشگری، فروشگاه های پوشاک و سایر خدمات اشاره کرد؛ و بدلیل آنکه شهر تهران پایتخت ایران است؛ هر ساله مهاجر زیادی که دارد و با توجه به این باید یکسری نرم افزارهایی برای ارئه خدمات حمل و نقل برای کاهش آلودگی و ترافیک در شهر طراحی شود.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل با قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن انجام می دهد.

هزینه و قیمت ساخت اپلیلکیشن اندروید و ios

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

 • داشبورد اختصاصی
 • پنل مدیریتی حرفه ای
 • طراحی اپلیکیشن در دو پلتفرم اندروید و ios
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • نمایش سوابق فعالیت کاربر
 • ایجاد پروفایل کاربری با شماره همراه
 • پشتیبانی از چند زبانه بودن
 • قابلیت توسعه پذیری
 • لیست علاقمندی ها
 • دسته بندی نامحدود خدمات و محصولات
 • مدیریت نظر کاربران
 • طراحی اختصاصی و منحصر بفرد
 • سیستم پوش نوتیفیکشن
15
میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن و سایت

 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی
 • پنل مدیریتی حرفه ای
 • قابلیت ریسپانسیو بودن
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • همگام سازی اپلیکیشن و سایت
 • پشتیبانی از چند زبانه بودن
 • قابلیت توسعه پذیری
 • سرعت بارگذاری بالای صفحات
 • طراحی اختصاصی و منحصر بفرد
 • تمامی امکانات طراحی اپلیکیشن
20
میلیون تومان

فهرست مطالب

مزایای ساخت اپلیکیشن در تهران

افزایش فروش و درآمد 

فروش گسترده و ایجاد برندینگ

ارتباط مستقیم با مشتری

پشتیبانی از مشتری و نظارت بر آن ها

سرویس پوش نوتیفیکیشن

مشاوره با آرسا اپ

تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ برای جلب رضایت و موفقیت مشتریان خود، با توجه به کسب و کار کارفرما و کاربران، اپلیکیشن در تهران با دو سیستم عامل اندروید و ios طراحی می کند. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن خود بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید  ولی اپلیکیشن هایی که از طریق اپ ساز ساخته می شوند در بلند مدت کارایی خود را از دست می دهند.


شرکت نرم افزاری آرسا اپ این اطمینان را به شما می دهد که در ازای مبلغی که بابت هزینه طراحی اپلیکیشن در تهران پرداخت می‌کنید؛ به مزایای افزایش درآمد دست خواهید یافت. جهت مشاوره رایگان و اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید.

مشاوره-طراحی-اپلیکیشن-فیلم

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در تهران

بدلیل سهولت در دسترسی به خدمات و آسان سازی رفع نیاز، اکثر مردم بسیاری از کارها و خدمات خود را از طریق اپلیکیشن های موبایل انجام می دهند. در شهر پرجمعیت و بزرگی همچون تهران طراحی اپلیکیشن مخصوص هر کسب و کار برای ارائه خدمات آنلاین و اینترنتی به کاربران و مشتریان، علاوه بر جذب مشتری و کاربر و افزایش درآمد و سود خود، می توانید بین رقبا برجسته باشید و کسب  و کار خود را توسعه دهید؛ زیرا در عصر امروز هیچ کسب و کاری نیست که نیاز به طراحی اپلیکیشن نداشته باشد و در صورت طراحی اپلیکیشن آن کسب و کار رشد و توسعه چشم گیری داشته است.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ در زمینه طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب فعالیت و تخصص دارد. تیم جوان و حرفه ای طراحی اپلیکیشن آرسا اپ آماده ارائه هر گونه خدمات طراحی اپلیکیشن می باشد.

اهمیت ساخت اپلیکیشن در تهران

اهمیت-طراحی-اپلیکیشن-در-شیراز

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن های کاربردی در تهران

همانطور که پیشتر گفته شده است؛ شهر تهران یک شهر بزرگ و پرجمعیت با مکان های گردشگری، رستوران های ویژه همراه با خوراک سنتی ایرانی و غیره دارد؛ که بدلیل گسترده بودن شهر تهران و انجام بیشتر خدمات توسط اپلیکیشن ها، طراحی اپلیکیشن های موبایل مورد نیاز در شهر تهران باعث صرفه جویی در زمان و هزینه افراد و حتی افزایش آگاهی هر فرد از شهر تهران می شود. اپلیکیشن یک نسخه همراه با ظاهری زیبا و با کیفیت از سایت ها می باشد و سرعت اجرا و امنیت بالایی دارند.

طراحی-اپلیکیشن-در-قم

طراحی اپلیکیشن گردشگری

طراحی اپلیکیشن گردشگری یک از اپلیکیشن های پرکاربرد در تهران می باشد. شهر تهران هر ساله تعداد زیاد گردشگر و توریست دارد که تمایل  دارند در مدت زمان کوتاهی که در شهر تهران هستند؛ اکثر جاهای تاریخی و گردشگری تهران را بازدید کنند. طراحی اپلیکیشن گردشگری به  این افراد کمک  می کند که اطلاعات لازم درباره مکانها را دریافت کنند و از نظرات سایر کاربران را استفاده کنند.

طراحی-اپلیکیشن-گردشگری
طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی دیگر از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها در تهران است. با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در تهران، می توانید تمامی محصولات خود را در بستر آنلاین به فروش برسانید و خدمات خود را ارائه دهید. با فروش محصولاتتان از طریق اپلیکیشن فروشگاهی ، سبک فروش و درآمد خود را از سنتی به مدرن و فروش آنلاین تغییر داده و از این روش باعث گسترش کسب و کار خود و افزایش درآمد خود شوید

طراحی اپلیکیشن خدماتی

 بدلیل پرجمعیت بودن شهر تهران و ساعات کار طولانی مردم، طراحی اپلیکیشن خدماتی هر نوع خدمات مورد نیاز منازل، شرکت ها و افراد  از جمله شستشوی اتومبیل، درخواست خودرو، نظافت منزل وشستشوی قالی و لباس را بطور آنلاین ارائه می دهد؛  و از این طریق باعث  برندسازی کسب و کار خود شوید. طراحی اپلیکشن مشابه آچاره ، طراحی اپلیکیشن مشابه الوپیک دو نمونه اپلیکیشن خدماتی می باشند.

طراحی-اپلیکیشن-خدماتی
طراحی-اپلیکیشن-مشابه-دیجی-کالا

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های فروشگاهی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا می‌باشد. با طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا می‌توانید یک اپلیکیشن چند فروشگاهی داشته باشید که در آن محصولات متنوعی را بفروشید و خدمات مختلف را ارائه دهید و یا طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار بدلیل مارکت پلیس بودن ظاهر آن انجام دهید؛ که علاوه بر فروش محصولات فروشگاه ها، کاربران نیز بتوانند محصولات خود را برای فروش در اپلیکیشن قرار بدهند.

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود یکی از اپلیکیشن های پرکاربرد در شهر تهران برای معرفی رستوران ها و فروش محصولاتشان بصورت آنلاین می باشد. امروزه اکثر کاربران سفارش و خرید خوراک خود را بطور آنلاین و از طریق اپلیکیشن ها انجام می دهند. طراحی طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود فرصت مناسبی برای معرفی کافه و رستوران ها است.

طراحی-اپلیکیشن-مشابه-اسنپ-فود-
سفارش-طراحی-اپلیکیشن-در-تهران

سفارش طراحی اپلیکیشن در تهران

 

شرکت نرم افزاری آرسا اپ، اپلیکیشن های دیگری طراحی می کند؛ که هر کسب و کاری متناسب با نیاز خود می توانند اپلیکیشنی را برای طراحی انتخاب کنند. بعضی از اپلیکیشن های طراحی شده توسط تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ شامل طراحی اپلیکیشن موزیک در تهران، طراحی اپلیکیشن بیمه در تهران و طراحی اپلیکیشن بازاریابی و فروش در تهران می باشد. شرکت نرم افزاری آرسا اپ اماده ارائه خدمات و هر گونه طراحی اپلیکیشن مد نظر شما می باشد.

طراحی-سایت-فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

طراحی سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی در تهران هم یکی از پرطرفدارترین نمونه ها در طراحی سایت است. کاربران و مردم خرید اینترنتی محصولات را به خرید حضوری بدلیل صرفه جویی در زمان و هزینه ترجیح می دهند. خرید اینترنتی از طریق سایت فروشگاهی امکان جستجو و پیدا کردن محصول مد نظر در کوتاه ترین زمان و مقایسه محصولات با هم دارد. طراحی سایت فروشگاهی باعث ایجاد برندینگ فروشگاه و افزایش اعتبار و سود و درآمد فروشگاه می شود

طراحی- اپلیکیشن-و-سایت-در-قم

طراحی اپلیکیشن و سایت در تهران

شرکت نرم افزاری آرسا اپ علاوه بر طراحی اپلیکیشن در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت دارد. تیم طراحی سایت شرکت آرسا اپ از تعدادی جوان حرفه ای تشکیل شده است و هرگونه سایت پرکاربرد و لازم را از جمله طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت صنعتی انجام می دهد. برای مشاوره جهت طراحی سایت در تهران به صورت حرفه ای می توانید با تیم مشاوره آرسا اپ تماس بگیرید.

طراحی-اپلیکیشن-همگام-با-سایت

قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت

در صورت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت، باید یک همگام سازی میان اطلاعات آنها وجود داشته باشد تا در صورت تغییر اطلاعات و محصولات در یکی از آنها، تغییرات به صورت خودکار در دیگری اعمال شود.

تمامی اپلیکیشن‌هایی که توسط شرکت آرسا اپ طراحی می‌شوند؛ قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت را دارند و برای بروز رسانی کردن اطلاعات وتغییرات دیگر نیاز به توسعه دهنده ندارید.

سئو سایت در تهران

 بعد از طراحی سایت، سئو سایت یکی از موارد ضروری و مهم است. سئو باعث دیده شدن  وب سایت شما و قرار گرفتن در رتبه یک گوگل می شود و در  راستای آن بدلیل افزایش بازدید کننده ، باعث کسب درآمد بیشتر و سودآوری می شود. شرکت نرم افزاری آرسا اپ با تیم سئو حرفه ای که دارد؛ در این زمینه شما را یاری می‌کند و خدمات سئو سایت شما را با قیمت مناسب سئو انجام می دهد.

سئو-سایت-در-شیراز
توسعه کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل
روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می باشد.

بهترین شرکت ساخت اپلیلکیشن در تهران

امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، میزان استفاده از گوشی های همراه و اپلیکیشن‌های موبایل  بدلیل راحتی کاربران برای رفع نیازهایشان رو به افزایش است. طراحی اپلیکیشن موبایل با دو پلتفرم متفاوت اندروید و ios ،  از مواردی است که باعث رشد کسب و کار شما می شود؛ و می‌توانید  بدون محدودیت زمانی و مکانی کالاها و خدمات حود را ارائه دهید.

بهترین -شرکت-طراحی-اپلیکیشن-در-شیراز

بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن در تهران ، شرکتی است که علاوه بر طراحی اختصاصی اپلیکیشن براساس نظرات و ایده های کارفرما، ساخت یک اپلیکیشن با کیفیت و سازگار با تمامی نسخه ها می باشد و بعد از آن یکسال پشتیبانی رایگان از اپ طراحی شده داشته باشد. شرکت آرسا اپ از تیمی جوان و حرفه ای با تجربه کاری حرفه ای تشکیل شده است که خدمات ساخت اپلیکیشن در تهران را با قیمتی مناسب و به صرفه انجام می دهد.

برای مشاوره رایگان و اختصاصی ساخت اپلیکیشن در تهران در دو پلتفرم اندروید و IOS با شرکت نرم افزاری آرسا اپ تماس بگیرید. تیم مشاوران مجرب شرکت آرسا اپ آماده ارائه مشاوره به شما و مناسب‌ترین قیمت طراحی اپلیکیشن در تهران هستند.

سوالات متداول

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی آرسا اپ ارسال کنید.

سرویس پوش نوتیفیکیشن اپلیکیشن برای اطلاع رسانی به کاربران از خدمات و محصولات جدید خود می باشد و  باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری آرسا اپ انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرارداد پشتیبانی   1 ساله یا 6 ماهه بین آرسا اپ و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

تیم مشاوره و طراحی اپلیکیشن آرسا اپ پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله. اپلیکیشن های طراحی شده در دو پلتفرم اندروید و ios  بعد از تایید نهایی توسط کارفرما در بازهای مربوطه گوگل پلی، اپ استور، سیبچه و …. منتشر می شود.

هنگام ثبت سفارش و عقد قرارداد 40 درصد مبلغ تعیین شده را پرداخت خواهید کرد. مابقی هزینه در دو قسط در ادامه روند کار و پایان کار دریافت می شود.

معمولا زمان انجام پروژه‌های استاندارد ساخت اپلیکیشن، بین 1 الی 2 ماه طول خواهد کشید اما زمان دقیق آن بعد از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی اپلیکیشن مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *