اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی-اپلیکیشن-در-تبریز

مشاغل مختلفی در شهر تبریز در حال ارائه خدمات و عرضه محصولات هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، مردم و کاربران راهی کوتاه و سریع برای پاسخ دادن به نیازهای خود دوست دارند و تمایل دارند از آن روش کوتاه استفاده کنند. طراحی اپلیکیشن در تبریز بدلیل استفاده گسترده مردم از موبایل یک راه بسیار مناسبی برای ارتباط شبانه روزی با مشتریان و کاربران و ارائه خدمات با کیفیت در زمانی کوتاه می باشد. شهر تبریز یک شهر بزرگ و با جمعیت است؛ از ویژگی های بارز این شهر می توان به مکان های توریستی و گردشگری، فروشگاه های پوشاک اشاره کرد.  باید یکسری نرم افزارهایی برای ارائه خدمات حمل و نقل برای کاهش آلودگی و ترافیک در شهر و خدمات گردشگری به توریست ها طراحی شود.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ خدمات طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن انجام می دهد.

مزایای ساخت اپلیکیشن در تبریز

افزایش فروش و درآمد و موفقیت در کسب و کار

فروش گسترده و ایجاد برندینگ

ارتباط مستقیم با مشتری

پشتیبانی از مشتری و نظارت بر آن ها

سرویس پوش نوتیفیکیشن

مشاوره با آرسا اپ

تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ برای جلب رضایت و موفقیت مشتریان خود، با توجه به کسب و کار کارفرما و کاربران،  سعی می کند بهترین راه و روش برای پیشرفت و موفقیت کارفرما ارائه دهید. طراحی اپلیکیشن در تبریز با دو سیستم عامل اندروید و ios  یک روش بسیار مناسب برای توسعه کسب و کار صاحبان کسب و کار و کارفرماهای شهر تبریز می باشد که کارایی و قابلیت آپدیت به نسخه های بالاتر در بلند مدت را دارد. ساخت اپلیکیشن توسط اپ ساز یک فرآیندی رایگان است ولی اپلیکیشن های ساخته شده توسط اپ ساز فقط در محدوده زمانی کارایی دارند.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ این اطمینان را به شما می دهد که در ازای مبلغی که بابت هزینه طراحی اپلیکیشن در تبریز پرداخت می‌کنید؛ به مزایای افزایش درآمد دست خواهید یافت. جهت مشاوره رایگان و اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید.

اهمیت ساخت اپلیکیشن در تبریز

اهمیت-طراحی-اپلیکیشن-در-شیراز

طراحی اپلیکیشن های کاربردی در تبریز

 شهر تبریز یک شهر بزرگ و پرجمعیت با مکان های گردشگری، تفریحی بسیار، مراکز خرید و  پوشاک، رستوران های ویژه همراه با خوراک سنتی ایرانی و غیره دارد؛  بدلیل گسترده بودن شهر تبریز و متنوع بودن مراکز و مکان های گفته شده، نیاز به طراحی اپلیکیشن برای سهولت در دسترسی به آنها و بررسی نظرات دیگران دارد. طراحی اپلیکیشن های مورد نیاز در شهر تبریز باعث صرفه جویی در زمان و هزینه افراد می شود. اپلیکیشن یک نسخه همراه با ظاهری زیبا و با کیفیت از سایت ها می باشد و سرعت اجرا و امنیت بالایی دارند.

طراحی-اپلیکیشن-در-قم

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن گردشگری

طراحی اپلیکیشن گردشگری یک از اپلیکیشن های پرکاربرد در تبریز می باشد. شهر تبریز هر ساله تعداد زیاد گردشگر و توریست دارد که تمایل  دارند در مدت زمان کوتاهی ، اکثر جاهای تاریخی و گردشگری تبریز را بازدید کنند. طراحی اپلیکیشن گردشگری به  این افراد کمک  می کند که اطلاعات لازم درباره مکان ها را دریافت کنند و از نظرات سایر کاربران را استفاده کنند.

طراحی-اپلیکیشن-گردشگری
طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی دیگر از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها در تبریز است. با فروش محصولاتتان از طریق اپلیکیشن فروشگاهی ، سبک فروش و درآمد خود را از سنتی به مدرن و فروش آنلاین تغییر داده و از این روش باعث گسترش کسب و کار خود و افزایش درآمد خود شوید

یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های فروشگاهی طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا می‌باشد

.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

 طراحی اپلیکیشن خدماتی هر نوع خدمات مورد نیاز منازل، شرکت ها و افراد  از جمله شستشوی اتومبیل، درخواست خودرو، نظافت منزل وشستشوی قالی و لباس را بطور آنلاین در شهر تبریز ارائه می دهد؛  و از این طریق باعث  برندسازی کسب و کار خود شوید. طراحی اپلیکشن مشابه آچاره، طراحی اپلیکیشن مشابه الوپیک دو نمونه اپلیکیشن خدماتی می باشند.

طراحی-اپلیکیشن-خدماتی
طراحی-اپلیکیشن-مشابه-اسنپ-فود-

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود یکی دیگر از اپلیکیشن های پرکاربرد در شهر تبریز برای معرفی رستوران ها و فروش محصولاتشان بصورت آنلاین می باشد. امروزه اکثر کاربران سفارش و خرید خوراک خود را بطور آنلاین و از طریق اپلیکیشن ها انجام می دهند. طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود فرصت بسیار مناسبی برای معرفی کافه و رستوران ها است.

سفارش طراحی اپلیکیشن در تبریز

شرکت نرم افزاری آرسا اپ، اپلیکیشن های دیگری طراحی می کند؛ که هر کسب و کاری متناسب با نیاز خود می توانند اپلیکیشنی را برای طراحی انتخاب کنند. بعضی از اپلیکیشن های طراحی شده توسط تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ شامل طراحی اپلیکیشن موزیک در تبریز ، طراحی اپلیکیشن بیمه در تبریز، طراحی اپلیکیشن املاک در تبریز و طراحی اپلیکیشن بازاریابی و فروش در تبریز می باشد. شرکت نرم افزاری آرسا اپ اماده ارائه خدمات و هر گونه طراحی اپلیکیشن مد نظر شما می باشد.

سفارش-طراحی-اپلیکیشن-در-تهران

طراحی اپلیکیشن و سایت در تبریز

شرکت نرم افزاری آرسا اپ علاوه بر طراحی اپلیکیشن  در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت دارد. تیم طراحی سایت شرکت آرسا اپ از تعدادی جوان حرفه ای تشکیل شده است و هرگونه سایت پرکاربرد و لازم را از جمله طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت شرکتی انجام می دهد. برای مشاوره جهت طراحی سایت در تبریز به صورت حرفه ای می توانید با تیم مشاوره آرسا اپ تماس بگیرید.

طراحی- اپلیکیشن-و-سایت-در-قم
توسعه کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل
روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می باشد.
طراحی-سایت-فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

طراحی سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی در تبریز  یک  طراحی سایت گسترده برای فروش و ارائه محصول در تبریز است.  مردم بدلیل آرامش و سهولت در خرید آنلاین، خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می دهند و در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنند. طراحی سایت فروشگاهی باعث ایجاد برندینگ فروشگاه و افزایش اعتبار و سود و درآمد فروشگاه می شود.

طراحی سایت صنعتی در تبریز

با رونق تولید در بخش صنعت و تنوع محصولات یک رقابتی میان کارخانه ها و تولیدکنندگان مختلف به وجود آمده است ؛ با طراحی سایت صنعتی علاوه بر معرفی صنعت مورد نظر، محصولات و خدمات خود را بصورت آنلاین با هزینه ای کمتر بدون محدودیت تبلیغ و معرفی کنید و به فروش برسانید. طراحی سایت صنعتی علاوه بر فروش و ارائه محصول و خدمات به کاربران داخل و خارج کشور، باعث ایجاد برندینگ صنعت و افزایش اعتبار و سود و درآمد می شود.

طراحی-وبسایت-صنعتی-در-شیراز
طراحی-اپلیکیشن-همگام-با-سایت

قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت

در صورت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت، باید یک همگام سازی میان اطلاعات آنها وجود داشته باشد تا در صورت تغییر اطلاعات و محصولات در یکی از آنها، تغییرات به صورت خودکار در دیگری اعمال شود.

تمامی اپلیکیشن‌هایی که توسط شرکت آرسا اپ طراحی می‌شوند؛ قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت را دارند و برای بروز رسانی کردن اطلاعات وتغییرات دیگر نیاز به توسعه دهنده ندارید.

سئو سایت در تبریز

 بعد از طراحی سایت، سئو سایت اهمیت بسیاری دارد. سئو باعث رشد سایت و افزایش ترافیک سایت می شود. زمانی که سایتی سئو می شود باعث می شود سایت شما در نتایح بالای گوگل و رتبه های بالا قرار گیرد و  در  راستای آن افزایش بازدید کننده  و  افزایش کسب درآمد و سودآوری در پی دارد. شرکت نرم افزاری آرسا اپ با تیم سئو حرفه ای که دارد؛ در این زمینه شما را یاری می‌کند و خدمات سئو سایت شما را با قیمت مناسب سئو انجام می دهد.

سئو-سایت-در-شیراز

سوالات متداول

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی آرسا اپ ارسال کنید.

سرویس پوش نوتیفیکیشن اپلیکیشن برای اطلاع رسانی به کاربران از خدمات و محصولات جدید خود می باشد و  باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری آرسا اپ انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرارداد پشتیبانی   1 ساله یا 6 ماهه بین آرسا اپ و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

تیم مشاوره و طراحی اپلیکیشن آرسا اپ پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله. اپلیکیشن های طراحی شده در دو پلتفرم اندروید و ios  بعد از تایید نهایی توسط کارفرما در بازهای مربوطه گوگل پلی، اپ استور، سیبچه و …. منتشر می شود.

هنگام ثبت سفارش و عقد قرارداد 40 درصد مبلغ تعیین شده را پرداخت خواهید کرد. مابقی هزینه در دو قسط در ادامه روند کار و پایان کار دریافت می شود.

معمولا زمان انجام پروژه‌های استاندارد ساخت اپلیکیشن، بین 1 الی 2 ماه طول خواهد کشید اما زمان دقیق آن بعد از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی اپلیکیشن مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *