اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در اصفهان

طراحی-اپلیکیشن-در-اصفهان

در اکثرشهر های کشور و به ویژه شهر اصفهان بسیاری از کسب و کارها مشغول ارائه خدمات و عرضه محصولات هستند؛ امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از موبایل، با طراحی اپلیکیشن در اصفهان می توانید در هر لحظه و مکان با مشتریان خود در ارتباط باشید و خدمات و محصولات خود را ارائه دهید. شهر اصفهان یک شهر بزرگ و با جمعیت است؛ از ویژگی های بارز این شهر می توان به مکان های توریستی و گردشگری، فروشگاه های پوشاک اشاره کرد. شهر اصفهان پایتخت فرهنگی، تمدن و هنر ایران است؛ و هر ساله گردشگر و توریست زیادی دارد و با توجه به این باید یکسری نرم افزارهایی برای ارائه خدمات حمل و نقل برای کاهش آلودگی و ترافیک در شهر و خدمات گردشگری به توریست ها طراحی شود.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ خدمات طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن انجام می دهد.

مزایای ساخت اپلیکیشن در اصفهان

افزایش فروش و درآمد و موفقیت در کسب و کار

فروش گسترده و ایجاد برندینگ

ارتباط مستقیم با مشتری

پشتیبانی از مشتری و نظارت بر آن ها

سرویس پوش نوتیفیکیشن

مشاوره با آرسا اپ

تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ برای جلب رضایت و موفقیت مشتریان خود، با توجه به کسب و کار کارفرما و کاربران، اپلیکیشن در اصفهان با دو سیستم عامل اندروید و ios طراحی می کند. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن خود بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید  ولی اپلیکیشن هایی که از طریق اپ ساز ساخته می شوند در بلند مدت کارایی خود را از دست می دهند.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ این اطمینان را به شما می دهد که در ازای مبلغی که بابت هزینه طراحی اپلیکیشن در اصفهان پرداخت می‌کنید؛ به مزایای افزایش درآمد دست خواهید یافت. جهت مشاوره رایگان و اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید.

اهمیت ساخت اپلیکیشن در اصفهان

اهمیت-طراحی-اپلیکیشن-در-شیراز

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در اصفهان

بدلیل سهولت در دسترسی به خدمات و آسان سازی رفع نیاز، اکثر مردم بسیاری از کارها و خدمات خود را از طریق اپلیکیشن های موبایل انجام می دهند. در شهر بزرگ  اصفهان طراحی اپلیکیشن مخصوص هر کسب و کار برای ارائه خدمات آنلاین و اینترنتی به کاربران و مشتریان، علاوه بر جذب مشتری و کاربر و افزایش درآمد و سود خود، می توانید بین رقبا برجسته باشید و کسب  و کار خود را توسعه دهید؛ زیرا در عصر امروز هیچ کسب و کاری نیست که نیاز به طراحی اپلیکیشن نداشته باشد و در صورت طراحی اپلیکیشن آن کسب و کار رشد و توسعه چشم گیری داشته است.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ در زمینه طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب فعالیت و تخصص دارد. تیم جوان و حرفه ای طراحی اپلیکیشن آرسا اپ آماده ارائه هر گونه خدمات طراحی اپلیکیشن می باشد.

طراحی اپلیکیشن های کاربردی در اصفهان

همانطور که پیشتر گفته شده است؛ شهر اصفهان یک شهر بزرگ و پرجمعیت با مکان های گردشگری، پوشاک و سایر موارد زیبایی و بهداشتی، رستوران های ویژه همراه با خوراک سنتی ایرانی و غیره دارد؛ که بدلیل گسترده بودن شهر اصفهان و انجام بیشتر خدمات توسط اپلیکیشن ها، طراحی اپلیکیشن های مورد نیاز در شهر اصفهان باعث صرفه جویی در زمان و هزینه افراد می شود. اپلیکیشن یک نسخه همراه با ظاهری زیبا و با کیفیت از سایت ها می باشد و سرعت اجرا و امنیت بالایی دارند.

طراحی-اپلیکیشن-در-قم

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن گردشگری و توریستی

طراحی اپلیکیشن گردشگری یک از اپلیکیشن های پرکاربرد در اصفهان می باشد. شهر اصفهان هر ساله تعداد زیاد گردشگر و توریست دارد که تمایل  دارند در مدت زمان کوتاهی ، اکثر جاهای تاریخی و گردشگری اصفهان را بازدید کنند. طراحی اپلیکیشن گردشگری به این افراد کمک  می کند که اطلاعات لازم درباره مکان ها را دریافت کنند و از نظرات سایر کاربران را استفاده کنند.

طراحی-اپلیکیشن-گردشگری
طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی دیگر از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها در اصفهان است. با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در اصفهان ، می توانید تمامی محصولات خود را در بستر آنلاین به فروش برسانید و خدمات خود را ارائه دهید. با فروش محصولاتتان از طریق اپلیکیشن فروشگاهی ، سبک فروش و درآمد خود را از سنتی به مدرن و فروش آنلاین تغییر داده و از این روش باعث گسترش کسب و کار خود و افزایش درآمد خود شوید

یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های فروشگاهی طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا می‌باشد

طراحی اپلیکیشن خدماتی

 طراحی اپلیکیشن خدماتی هر نوع خدمات مورد نیاز منازل، شرکت ها و افراد  از جمله شستشوی اتومبیل، درخواست خودرو، نظافت منزل وشستشوی قالی و لباس را بطور آنلاین در شهر اصفهان ارائه می دهد؛  و از این طریق باعث  برندسازی کسب و کار خود شوید. طراحی اپلیکشن مشابه آچاره، طراحی اپلیکیشن مشابه الوپیک دو نمونه اپلیکیشن خدماتی می باشند.

طراحی-اپلیکیشن-خدماتی
طراحی-اپلیکیشن-مشابه-اسنپ-فود-

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود یکی دیگر از اپلیکیشن های پرکاربرد در شهر اصفهان برای معرفی رستوران ها و فروش محصولاتشان بصورت آنلاین می باشد. امروزه اکثر کاربران سفارش و خرید خوراک خود را بطور آنلاین و از طریق اپلیکیشن ها انجام می دهند. طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود فرصت بسیار مناسبی برای معرفی کافه و رستوران ها است.

سفارش طراحی اپلیکیشن در اصفهان

شرکت نرم افزاری آرسا اپ، اپلیکیشن های دیگری طراحی می کند؛ که هر کسب و کاری متناسب با نیاز خود می توانند اپلیکیشنی را برای طراحی انتخاب کنند. بعضی از اپلیکیشن های طراحی شده توسط تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ شامل طراحی اپلیکیشن موزیک در اصفهان ، طراحی اپلیکیشن بیمه در اصفهان و طراحی اپلیکیشن بازاریابی و فروش در اصفهان می باشد. شرکت نرم افزاری آرسا اپ اماده ارائه خدمات و هر گونه طراحی اپلیکیشن مد نظر شما می باشد.

سفارش-طراحی-اپلیکیشن-در-تهران

بهترین شرکت ساخت اپلیلکیشن اندروید و ios در اصفهان

بهترین -شرکت-طراحی-اپلیکیشن-در-شیراز

امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، میزان استفاده از گوشی های همراه و اپلیکیشن‌های موبایل  بدلیل راحتی کاربران برای رفع نیازهایشان رو به افزایش است. طراحی اپلیکیشن موبایل با دو پلتفرم متفاوت اندروید و ios ،  از مواردی است که باعث رشد کسب و کار شما می شود؛ و می‌توانید  بدون محدودیت زمانی و مکانی کالاها و خدمات حود را ارائه دهید.

بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن در اصفهان ، شرکتی است که علاوه بر طراحی اختصاصی اپلیکیشن براساس نظرات و ایده های کارفرما، ساخت یک اپلیکیشن با کیفیت و سازگار با تمامی نسخه ها می باشد و بعد از آن یکسال پشتیبانی رایگان از اپ طراحی شده داشته باشد. شرکت آرسا اپ از تیمی جوان و حرفه ای با تجربه کاری حرفه ای تشکیل شده است که خدمات ساخت اپلیکیشن در اصفهان را با قیمتی مناسب و به صرفه انجام می دهد.

برای مشاوره رایگان و اختصاصی ساخت اپلیکیشن در اصفهان در دو پلتفرم اندروید و IOS با شرکت نرم افزاری آرسا اپ تماس بگیرید. تیم مشاوران مجرب شرکت آرسا اپ آماده ارائه مشاوره به شما و مناسب‌ترین قیمت طراحی اپلیکیشن در اصفهان هستند.

طراحی اپلیکیشن و سایت در اصفهان

شرکت نرم افزاری آرسا اپ علاوه بر طراحی اپلیکیشن  در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت دارد. تیم طراحی سایت شرکت آرسا اپ از تعدادی جوان حرفه ای تشکیل شده است و هرگونه سایت پرکاربرد و لازم را از جمله طراحی سایت وردپرس انجام می دهد. برای مشاوره جهت طراحی سایت در اصفهان به صورت حرفه ای می توانید با تیم مشاوره آرسا اپ تماس بگیرید.

طراحی- اپلیکیشن-و-سایت-در-قم
توسعه کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل
روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می باشد.
طراحی-سایت-فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

طراحی سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی در اصفهان  یکی  طراحی سایت پرطرفدار است. کاربران و مردم خرید اینترنتی محصولات را به خرید حضوری بدلیل صرفه جویی در زمان و هزینه ترجیح می دهند. با خرید اینترنتی از طریق سایت فروشگاهی می توانند در آرامش و کوتاه ترین زمان  محصول مد نظر  خود را بیابند. طراحی سایت فروشگاهی باعث ایجاد برندینگ فروشگاه و افزایش اعتبار و سود و درآمد فروشگاه می شود.

طراحی سایت صنعتی در اصفهان

با رونق تولید در بخش صنعت و تنوع محصولات یک رقابتی میان کارخانه ها و تولیدکنندگان مختلف به وجود آمده است ؛ با طراحی سایت صنعتی علاوه بر معرفی صنعت مورد نظر، محصولات و خدمات خود را بصورت آنلاین با هزینه ای کمتر بدون محدودیت تبلیغ و معرفی کنید و به فروش برسانید. زیرا کاربران تمایل دارند که بدون مراجعه حضوری و با مراجعه به فضای مجازی و وب سایت صنعت مورد نظر از محصولات آن صنعت و کیفیت و قیمت خدمات مطلع شوند. طراحی سایت صنعتی علاوه بر فروش و ارائه محصول و خدمات به کاربران داخل و خارج کشور، باعث ایجاد برندینگ صنعت و افزایش اعتبار و سود و درآمد می شود.

طراحی-وبسایت-صنعتی-در-شیراز
طراحی-سایت-شرکتی

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

طراحی سایت شرکتی برای معرفی و ارائه خدمات و محصولات شرکت بصورت آنلاین می باشد. شرکت های ارائه دهنده خدمات با طراحی سایت شرکتی خدمات خود را در زمان کوتاهی ارائه می دهند و البته با اینکه این فرآیند آنلاین است، شرکت ها بطور مداوم از مشتریان و خدمات ارائه شده پشتیبانی می کنند.

 ساخت وب سایت شرکتی در اصفهان  علاوه بر افزایش فروش و ایجاد برندینگ،به راحتی میتوانید با رقیبانتان در این مسیر رقابت کنید و از آنها پیشی بگیرید و درآمد خود را افزایش دهید.

طراحی-اپلیکیشن-همگام-با-سایت

قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت

در صورت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت، باید یک همگام سازی میان اطلاعات آنها وجود داشته باشد تا در صورت تغییر اطلاعات و محصولات در یکی از آنها، تغییرات به صورت خودکار در دیگری اعمال شود.

تمامی اپلیکیشن‌هایی که توسط شرکت آرسا اپ طراحی می‌شوند؛ قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت را دارند و برای بروز رسانی کردن اطلاعات وتغییرات دیگر نیاز به توسعه دهنده ندارید.

سئو سایت در اصفهان

 بعد از طراحی سایت، سئو سایت بسیار مهم است. سئو باعث دیده شدن سایت شما، افزایش ترافیک سایت و قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل می شود و در  راستای آن بدلیل افزایش بازدید کننده ، باعث کسب درآمد بیشتر و سودآوری می شود. شرکت نرم افزاری آرسا اپ با تیم سئو حرفه ای که دارد؛ در این زمینه شما را یاری می‌کند و خدمات سئو سایت شما را با قیمت مناسب سئو انجام می دهد.

سئو-سایت-در-شیراز

سوالات متداول

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی آرسا اپ ارسال کنید.

سرویس پوش نوتیفیکیشن اپلیکیشن برای اطلاع رسانی به کاربران از خدمات و محصولات جدید خود می باشد و  باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری آرسا اپ انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرارداد پشتیبانی   1 ساله یا 6 ماهه بین آرسا اپ و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

تیم مشاوره و طراحی اپلیکیشن آرسا اپ پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله. اپلیکیشن های طراحی شده در دو پلتفرم اندروید و ios  بعد از تایید نهایی توسط کارفرما در بازهای مربوطه گوگل پلی، اپ استور، سیبچه و …. منتشر می شود.

هنگام ثبت سفارش و عقد قرارداد 40 درصد مبلغ تعیین شده را پرداخت خواهید کرد. مابقی هزینه در دو قسط در ادامه روند کار و پایان کار دریافت می شود.

معمولا زمان انجام پروژه‌های استاندارد ساخت اپلیکیشن، بین 1 الی 2 ماه طول خواهد کشید اما زمان دقیق آن بعد از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی اپلیکیشن مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *