اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

طراحی-اپلیکیشن-تاکسی-یاب

امروزه طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب بدلیل ارائه خدمات 24 ساعته آنلاین در هر مکانی که هستید      و امنیت بالای آن بسیار پرطرفدار می باشد؛ و نکته ای که باید بیان کرد تاکسی یاب آنلاین رقیب تاکسی رانی خطی نیست، فقط بدلیل امنیت بالا و به صرفه بودن هزینه ها نسبت به تاکسی خطی جایگزین تاکسی تلفنی سابق شده اند و خدمات با کیفیت بالاتر عرضه      می کنند.

بخش های مختلف نرم افزار تاکسی اینترنتی

بخش-های-طراحی -اپلیکیشن-تاکسی-یاب

مشاوره با آرسا اپ

تیم طراحی اپلیکیشن آرسا اپ برای جلب رضایت و موفقیت مشتریان خود، با توجه به کسب و کار کارفرما و کاربران، اپلیکیشن تاکسی یاب با دو سیستم عامل اندروید و ios طراحی می کند. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویس و توسعه اپلیکیشن خود بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید  ولی اپلیکیشن هایی که از طریق اپ ساز ساخته می شوند در بلند مدت کارایی خود را از دست می دهند.

شرکت نرم افزاری آرسا اپ این اطمینان را به شما می دهد که در ازای مبلغی که بابت هزینه طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب پرداخت می‌کنید؛ به مزایای افزایش درآمد دست خواهید یافت. جهت مشاوره رایگان و اختصاصی با شماره های زیر تماس بگیرید.

اهمیت طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین

با اپلیکیشن تاکسی آنلاین علاوه بر ارائه خدمات شبانه روزی به مشتریان، مشتریان می توانند مسیر سواری خود را از روی نقشه آنلاین پیگیری کنند و بعد از رسیدن به مقصد به راننده براساس رفتار، موقعیت خودرو و… بازخورد دهد و نظر خودش را ثبت کند.   با طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی می توانید خدمات گسترده   در مقیاس کشور ارائه دهید و فعالیت خود را توسعه دهید؛ با  رشد و توسعه طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین، طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت گردشگری نیز می‌تواند گامی بزرگ در زمینه گردشگری و توریست باشد.

اهمیت-طراحی-اپلیکیشن-تاکسی-یاب

ویژگی ها و قابلیت طراحی تاکسی اینترنتی

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

قیمت طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

18/000/000 تومان
 • داشبورد اختصاصی
 • پنل مدیریتی حرفه ای
 • طراحی اپلیکیشن در دو پلتفرم اندروید و ios
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • نمایش سوابق فعالیت کاربر
 • ایجاد پروفایل کاربری با شماره همراه
 • پشتیبانی از چند زبانه بودن
 • قابلیت توسعه پذیری
 • لیست علاقمندی ها
 • دسته بندی نامحدود خدمات و محصولات
 • مدیریت نظر کاربران
 • طراحی اختصاصی و منحصر بفرد
 • سیستم پوش نوتیفیکشن

طراحی اپلیکیشن و سایت

24/000/000 تومان
 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی
 • پنل مدیریتی حرفه ای
 • قابلیت ریسپانسیو بودن
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • همگام سازی اپلیکیشن و سایت
 • پشتیبانی از چند زبانه بودن
 • قابلیت توسعه پذیری
 • سرعت بارگذاری بالای صفحات
 • طراحی اختصاصی و منحصر بفرد
 • تمامی امکانات طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن
تیم طراحی اپلیکیشن شرکت نرم افزاری آرسا اپ از افرادی جوان با تجربه حرفه ای تشکیل شده است و تجربه بسیاری در این زمینه دارند. جهت مشاوره طراحی اپلیکیشن با قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن با تیم مشاوره شرکت آرسا اپ تماس بگیرید

مزایای ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

امکانات-طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی

چند نمونه ساخت اپلیکیشن تاکسی یاب موفق

اسنپ

اپلیکیشن اسنپ نخستین سرویس تاکسی آنلاین در ایران است که از زمستان سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین تاکسی های آنلاین است. برای درخواست خودرو از طریق این اپلیکیشن، مسافران پس از مشخص نمودن مسیر سفر، گزینه‌های سفر و مشاهده هزینه سفر، تقاضای خودرو کرده و این اپلیکیشن به‌طور خودکار مسافرین را با نزدیکترین راننده مرتبط می‌سازد ؛همچنین مسافران نیز می‌توانند موقعیت رانندهی خود را مشاهده کنند. در اسنپ امکان پرداخت هزینه به هر دو صورت نقدی و غیرنقدی وجود دارد.

طراحی-اپلیکیشن-تاکسی-یاب-اسنپ
طراحی-اپلیکیشن-تاکسی-یاب-تپسی

تپسی

اپلیکیشن تپسی دومین درخواست خودروی آنلاین می باشد و    از سال 95 در تهران شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر به  تمامی استان های ایران خدمات تاکسی آنلاین را ارائه می دهد. مسافران در استفاده از خدمات تپسی هستند درخواست سفر   خود را از  طریق این اپلیکیشن ارسال می‌کنند تا یکی از رانندگانی که در نزدیکی محل بوده و مایل به ارائه خدمات است آن را تأیید    نماید. هزینه سفر از پیش تعیین می‌شود؛ و در صورت نداشتن نت می توانید با شماره 1630 برای درخواست تاکسی تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن و سایت تاکسی یاب

شرکت نر م افزاری  آرسا اپ طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را به صورت تخصصی انجام می‌دهد. تیم طراحی سایت و اپلیکیشن شرکت آرسا اپ از تعدادی نیروی جوان و تجربه حرفه ای تشکیل شده است . طراحی سایت با وردپرس یکی از طراحی‌های پرطرفدار محسوب شده که می‌توانید برای آنلاین شدن تجارت خود و معرفی خدمات و فروش محصولات آن را طراحی کنید. از سایت‌های معروف دیگر می‌توان به طراحی سایت شرکتی اشاره کرد که شرکت‌ها و سازمان‌ها با استفاده از آن باعث افزایش اعتبار و رشد خود می‌شوند و در کنار خدمات بیان شده طراحی سایت فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی همگام با سایت انجام می دهد.

طراحی سایت تاکسی آنلاین

طراحی سایت تاکسی آنلاین در کنار طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین علاوه بر  آنلاین شدن تجارت اثربخشی بیشتر خواهد داشت ؛ و باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان می شود. برای درخواست طراحی سایت تاکسی آنلاین می‌توانید با آرسا اپ تماس بگیرید تا تیم مشاوره آرسا اپ به شما در این مسیر مشاوره دهند و کمک کنند.

طراحی-سایت-خبری
طراحی-اپلیکیشن-همگام-با-سایت

قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت

در صورت طراحی سایت وطراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت، باید یک همگام سازی میان اطلاعات آنها وجود داشته باشد تا در صورت تغییر اطلاعات و محصولات در یکی از آنها، تغییرات به صورت خودکار در دیگری اعمال شود.

تمامی طراحی اپلیکیشن‌ها که توسط شرکت آرسا اپ انجام می‌شوند؛ قابلیت اتصال آنلاین اپلیکیشن با وب سایت را دارند؛ و برای بروز رسانی کردن اطلاعات وتغییرات دیگر نیاز به توسعه دهنده ندارید.

سئو سایت تاکسی یاب

در صورت درخواست طراحی سایت تاکسی یاب برای موفقیت در کار خود باید سایت را سئو کنید. با سئو سایت به لینک یک گوگل می رسید و کاربر و مشتریان بیشتری از این طریق جذب می کنید. تیم سئو شرکت آرسا اپ به شما کمک می کند که در زمان کم و قیمت سئو مناسب به لینک اول گوگل دست یابید.

سئو-سایت-تاکسی-یاب

مراحل ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

مراحل-طراحی-اپلیکیشن-تاکسی-یاب

با برندتان اپلیکیشن تاکسی یاب طراحی کنید.

اگر شما صاحب کسب و کار تاکسی تلفنی هستید و می خواهید آن را به صورت اینترنتی گسترش دهید، کافیست با تیم مشاوره آرسا اپ تماس بگیرید و همکاری خود را با شرکت نرم افزاری آرسا اپ شروع کنید تا طراحی اپلیکیشن اختصاصی شما با برند خودتان انجام شود.

سوالات متداول

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری آریا اپ انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین آرسا اپ  و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

بله. اپلیکیشن های طراحی شده در دو پلتفرم اندروید و ios  بعد از تایید نهایی توسط کارفرما در بازهای مربوطه گوگل پلی، اپ استور، سیبچه و …. منتشر می شود.

هنگام ثبت سفارش و عقد قرارداد 40 درصد مبلغ تعیین شده را پرداخت خواهید کرد. مابقی هزینه در دو قسط در ادامه روند کار و پایان کار دریافت می شود.

معمولا زمان انجام پروژه‌های استاندارد ساخت اپلیکیشن، بین 1 الی 2 ماه طول خواهد کشید اما زمان دقیق آن بعد از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی اپلیکیشن مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *