امروزه اینستاگرام، یکی از برترین و پرطرفدارترین نوع شبکه‌های اجتماعی است. اینستاگرام برای افرادی که میخواهند محصولات و خدمات خود را به صورت انبوه معرفی کرده و کسب و کار خود را گسترش دهند، بستر مناسبی می‌باشد. زیرا طبق آمار و بررسی ها 70 درصد از مردم عضو اینستاگرام هستند و 40 درصد از آنها محصولات خود را از ایسنتاگرام خریداری می کنند و یا با فروشگاه از طریق پیج اینستا آشنا می شوند. پنل مدیریت اینستاگرام نیاز به تخصص دارد و فرد یا تیمی می تواند مدیریت اینستاگرام را به عهده بگیرید که تخصص و تجربه کافی داشته باشد؛ و به این شخص که پیج اینستاگرام را مدیریت می کند، ادمین پیج اینستاگرام می گویند.

ادمین پیج اینستاگرام برای چه کسانی نیاز است؟

اینستاگرام این روزها پرطرفدارترین شبکه ی اجتماعی در ایران و جهان به شمار می‌رود. ساخت پیج اینستاگرام برای هر نوع و اندازه کسب و کاری، چه کوچک و بزرگ بسیار مناسب است و در معرفی محصولات و خدمات موسسه و پیشرفت کسب و کار تاثیر بسزایی دارد. حال در این بین ممکن است که موسسه ای با اصول مدیریت پیج و تولید محتوا آشنا نباشد و یا وقت مدیریت پیج و ادمین اینستاگرام نداشته باشد، استخدام ادمین برای این پیچ ها نیاز و مناسب است.

وظایف ادمین اینستاگرام چیست ؟

تولید محتوای مرتبط با حوزه ی کاری پیج شما به صورت تصویر و ویدیو،

و انتشار مطالب در قالب پست و استوری در مناسب ترین ساعات روز

پاسخ به دایرکت ها و کامنت ها ایجاد تعامل با فالوورهای پیج شما

فعال کردن و مدیریت ربات افزایش بازدیدکننده‌ی پیج شما

افزایش فعالیت و جذب بازدیدکنندگان از طریق تبلیغ و یا استفاده از ربات اینستاگرامی

امنیت پیج در این مدت چگونه خواهد بود؟

مسائل امنیتی پیج از شروع قرارداد تا پایان قرارداد بطور کامل بر عهده شرکت می‌باشد. بعد از اتمام قرارداد نیز اقدامات لازم برای حفظ امنیت پیج توسط متخصصان انجام خواهد گرفت.

امنیت-اینستاگرام